Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470
Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470

Wim Hof Metodo Praktinis Seminaras su Arūnu Degučiu

Kategorijos

Date

2022 Kov 13
Expired!

Time

10:00 am - 5:00 pm

Wim Hof Metodo Praktinis Seminaras su Arūnu Degučiu

  • LAIKAS: kovo 13 d. 10:00 ~ 17:00 val.

 

  • VIETA: Villa “Laurynė” Adresas: Pamiškio Šakių raj 6, Lekėčiai 71229

 

  • ENERGINIAI MAINAI: 150 Eur. (avansas – 50 Eur.)
  • VyrųKlubo “Šviesos Karys” nariams 100 Eur.

Sąskaitos nr.
Vytenis Sinkevičius
Bankas: Swedbank LT947300010137586656
Paskirtyje rašykite: paslauga

 

  • REGISTRACIJA (būtina – atsiųskite pavedimo kopiją): vytenis@astroqigong.lt

 

  • VEDA:Arūnas Degutis (Sertifikuotas Wim Hof instruktorius).

Arūnas Degutis apie Šalčio Naudą.

https://youtu.be/UXFULPJtzKM

 

  • Dalyviai gaus sertifikatus.

 

 

  • KĄ TURĖTI:

Jogos kilimėlis;

Rankšluostis;

Maistas – suneštiniai pietūs: lengvas maistas – vaisiai. Bus arbatos ir vandens.

 

Wim Hof metodo seminaro medžiaga

 

Wimas Hofas sukūrė metodą, pasižymintį paprastumu ir efektyvumu. Šio metodo poveikį ir pritaikomumą tiria įvairūs mokslo institutai, tarp jų ir Radboudo universitetas. Pirminiai rezultatai parodė, kad metodas veikia autonominę nervų sistemą ir imuninę sistemą. Tai reiškia, kad Wim Hof metodo (WHM) taikymas gali būti ypač svarbus visuomenės sveikatos, sporto ir daugeliu kitų lygių.

 

Metodas pagrįstas trimis vienas kitą stiprinančiais komponentais. Šie trys komponentai apima: kvėpavimo metodus, mąstymo / dėmesio lavinimą ir laipsnišką šalčio poveikį. Nors yra įvairių metodų, kurie atskirai susiję su kvėpavimo technikomis, mąstysenos/koncentracijos lavinimu ar šalčio poveikiu, jokia kita technika, kiek žinome, nėra pagrįsta šių komponentų sąveika. Kaip rodo keli moksliniai tyrimai (Kamler, 2009; Groothuis ir kt., 2010; Kox ir kt., 2012; Kox ir kt., 2012), būtent šių komponentų sąveika įrodo teigiamą poveikį organizmui. , 2014). Seminaro metu bus aptarta kiekvieno komponento teorija ir paaiškinta komponentų sąveikos svarba. Tada jūs patirsite metodą praktikuodami metodus, paremtus Wim filosofija:

 

„Jausmas yra supratimas“

 

Toliau trumpai paaiškinami trys komponentai. Seminaro metu teorija bus paaiškinta plačiau.

 

Kvėpavimo technika

Reguliuojamas autonominės nervų sistemos, deguonies įkvėpimas yra nesąmoningas procesas. Laimei, tai nesąmoninga praktika, kitaip mes tiesiog neturėtume pertraukos, nes turėtume su tuo kovoti nepaliaujamai. Deguonies kiekis, kurį įkvepiame kvėpuodami, turi įtakos energijos kiekiui, kuris išsiskiria į mūsų kūno ląsteles. Molekuliniu lygmeniu tai vyksta įvairiais cheminiais ir fiziologiniais procesais. Kvėpavimas yra lengviausia ir svarbiausia autonominės nervų sistemos dalis, kurią galima valdyti ir naršyti. Tiesą sakant, jūsų kvėpavimo būdas stipriai veikia jūsų kūno cheminę ir fiziologinę veiklą. Bėgant metams Wim Hof ​​kūrė specialius kvėpavimo pratimus, kurie palaiko optimalią jo kūno būklę ir visišką kontrolę ekstremaliausiomis sąlygomis. Kvėpavimo technika visų pirma pagrįsta giliu įkvėpimu ir iškvėpimu nenaudojant jėgos.

 

Wimas Hofas: „Visiškai neiškvėpdami pasiekiate tašką, kai plaučiuose lieka oro likučių“. Atlikę tai trisdešimt kartų, vėl iškvepiate nenaudodami jėgos. Tačiau šį kartą jūs ne iš karto vėl įkvėpkite, o palaukite įkvėpimo, kol pajusite, kad jūsų kūnui reikia naujo deguonies. Po to visas procesas prasideda iš naujo. Kai pradedate jausti lengvumo, laisvumo ir dilgčiojimo pojūčius, šie raundai kartojami keletą kartų.

Seminaro metu išmoksite ir patirsite kvėpavimo techniką.

 

Mąstymo ir dėmesio lavinimas

Visuotinai žinoma, kad tvirtas mąstymas gali būti svarbus ginklas, kai reikia mąstyti, daryti ir pasiekti. WHM stiprus mąstymas yra svarbus norint suvokti savo vidinę jėgą. Susikaupimas/meditacija yra svarbi to dalis. Ši koncentracija reikalinga tam, ką jūs siekti tam tikrų tikslų. Pavyzdžiui, jei Wimas Hofas nesusikoncentruotų, jis jaustų šaltį, kaip ir visi kiti. Todėl dėmesys yra labai svarbus. Wim Hof technika skiriasi nuo kitų meditacijos/koncentracijos technikų. Hof technika visų pirma skirta ne atpalaiduoti kūną, o įvesti į aktyvią būseną. Taigi Wimas Hofas turi tvirtą mąstymą ir naudoja savo (ištreniruotą) susikaupimą, kad pasiektų tam tikrus tikslus.

 

Laipsniškas šalčio poveikis

Šalčio poveikis yra mažiau paplitęs, bet labai efektyvus būdas. Kai senovėje Graikijoje buvo sukurtos šildymo sistemos, vis dar buvo manoma, kad šaltos vonios turi naudos sveikatai. Mūsų visuomenėje esame įpratę gyventi šiltai ir apsivilkti papildomus marškinėlius, kai darosi šalčiau. Esame pripratę prie tokio patogumo ir nėra nieko blogo. Tačiau WHM šaltis yra esminė jėga, susijusi su autonomine nervų sistema (ir su ja susijusia imunine sistema). Jau per dešimt dienų nuo laipsniško šalčio poveikio sumažėja kraujospūdis. Taip yra dėl geriau veikiančios širdies ir kraujagyslių sistemos. Be to, pagerėja jūsų imuninė sistema, o tai sumažina ligų riziką. Norėdami sustiprinti kūną ir priprasti prie šalčio, galite treniruotis namuose. Su 20 dienų šalto dušo iššūkiu treniruosite savo kūną su šaltu vandeniu (visada dušą baigiame šaltu vandeniu).

 

SVARBU: Primygtinai rekomenduojame nedalyvauti seminare, kai esate nėščia ar sergate epilepsija. Jei turite širdies ir kraujagyslių sveikatos problemų ar bet kokios kitos (rimtos) sveikatos būklės, prieš atlikdami WHM pasitarkite su savo gydytoju.

Smagiai praleisk laiką dirbtuvėse!

 

PRIEŠ PRADEDANT MOKYMUS KIEKVIENAS DALYVIS TURĖS UŽPILDYTI IR PASIRAŠYTI – ĮSIPAREIGOJIMĄ DĖL ASMENINĖS SVEIKATOS WIM HOF METODO MOKYMŲ METU PAŽYMĖJIMĄ

VYRŲ KLUBAS “ŠVIESOS KARYS” https://www.astroqigong.lt/vyru-klubas/

VYRŲ SĄMONĖS UGDYMO KLUBAS I ŠVIESOS KARYS – ONLINE MOKYMAI

https://www.facebook.com/groups/422346638693913

 

„TRIGUBO IMUNITETO GALIA“ – norinčius visokeriopai save sustiprinti, kviečiame susisiekti asmeniškai dėl individualios programos sudarymo. Plačiau: https://www.3immuneforce.com/

 

„ASTROQIGONG – SVEIKAS ŽMOGUS“

PAŽINKITE SAVE SVEIKĄ,

ŠVARŲ, AMŽINĄ IR

NEMIRTINGĄ

Turite asmeninių sveikatos, dvasinių, santykių

ar karjeros problemų? Norite užsiregistruoti į uraninės astrologijos ar

astromedicinos konsultaciją, kinų vaizdinių medicinos (qigong therapy) diagnostiką,

terapiją, čigongo, Tai Či ar kitus sveikatinimo ir

saviugdos užsiėmimus?

PLAČIAU: https://www.astroqigong.lt/booking/

 

DAUGIAU INFORMACIJOS:

VYTENIS SINKEVIČIUS

Tel. +37065853470

El.p. vytenis@astroqigong.lt

  • “Astroqigong – Sveikas Žmogus”:

www.astroqigong.lt

FB: https://www.facebook.com/astroqigong/

YouTube Kanalas “Astroqigong TV”:

https://www.youtube.com/channel/UC-ceI2lzu5mDRT7fLW9aDsQ

  • “Trigubo Imuniteto Galios Metodas”:

www.3immuneforce.com

https://www.zinzino.com/2009012856

Leave a Reply