Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“

„Svajonių gyvenimas“… Skamba neitin nerealiai, tiesa? Tačiau patikėkite, visi turime potencialą kurti sau svajonių gyvenimą. Šioje žemėje būname pernelyg trumpai, kad gyventume vien baimėmis, nepritekliais, nemeile.”

Vytenis Sinkevičiussukūręs unikalią asmenybės ugdymo sistemą „Astroqigong“

„Mano paties gyvenimo kelyje pasitaikė visokiausių vingių. Teko paragauti ir emigranto duonos, darbuotis ir verslo, ir meno pasaulyje. Materialiame plane stokos nejaučiau, bet vis persekiojo nuojauta, kad egzistuoja daug prasmingesnis man skirtas kelias. Galiausiai atėjau iki tokio taško, kai privalėjau iškelti sau klausimus: kas aš esu? iš kur atėjau? kur einu? Tada nė neįsivaizdavau į kokias neįtikėtinas paieškas leisiuos. Per daugiau kaip dešimtmetį perskaityta gausybė okultinių knygų, senųjų raštų, baigta įvairiausių mokymų, išklausyta dešimtys paskaitų, praktikuota šimtai valandų…

Ar šiandien galiu pasidžiaugti, kad atsakymus radau? Su mokytojų palaiminimu, sakau „taip“. Mano atsakymas – „Astroqigong“ sistema. Pirmiausia ją pritaikiau sau. Dabar ji tarnauja kitiems ieškantiems. Tikiu, kad nė vienas žmogus pas mane neateina atsitiktinai. Tiesa, mūsų susitikimai dažniausiai nebūna lengvi. Daugelį ieškoti atsakymų priverčia ligos, karjeros, santykių nesėkmės.  Bet jei iš tikrųjų norime, galime išlipti iš giliausio dugno. Per savo darbo praktiką esu regėjęs tokių transformacijų, kuriomis sunku patikėti.“ –  patirtimi dalijasi Vytenis.

„Astroqigong“

kas tai?

Pavadinimui pasirinkau du žodžius. „Astro“ – reiškia „žvaigždė“, o „qigong“ – tai darbas su energijomis. Šiame kelyje mane lydi ir du patyrę mokytojai: Uraninės astrologijos meistras Valerijus Babajevas ir Džun Juan čigongo meistras Sui Mintanas – esu asmeninis jų mokinys. 

Apskritai „Astroqigong“ sistema yra grįsta kinų čigongo bei vaizdinių medicinos technikomis, planetų logosais, penkiais esminiais U-Sin elementais, zodiako žvaigždynais, teosofijos bei agni jogos filosofija. Taip pat daug dėmesio skiriu protėviams, tyrinėju Žemės jėgos vietas, Saulės kultą, remiuosi vedomis. Paprastai tariant, tai sistema ugdanti mūsų esybę visais esminiais aspektais, mokanti gyventi darnoje su visata. Kai sinchronizuojamės su visata, į mūsų gyvenimą pamažu pradeda ateiti gausa, vis aiškiau suvokiame savo paskirtį ir misiją, su kuria čia atėjome.

Etapas po etapo

Mūsų gyvenimas kokybę keičia palaipsniui, pagal tai, kiek keičiamės ir augame patys. Dėl to, „Astroqigong“ sistemą suskirsčiau į etapus.
  • Pirmiausia sudarau kosminį žmogaus horoskopą ir nustatau kokiam kosminiam spinduliui jis priklauso – paskirtis.
  • Kitame etape išanalizuoju įvaizdžio horoskopą. Žmogus gauna visą strategiją, kaip turi elgtis gyvenime, kad galėtų sėkmingai realizuoti savo gyvenimo tikslus.
  • Kai įgijama šiek tiek suvokimo, rekomenduoju medžiagos savarankiškoms studijoms, patariu atlikti tam tikras praktikas individualiai ir grupėse.
  • Kitas etapas – įsikūnijimo horsokopas, kuriuo nagrinėjame žmogaus vaidmenį šiame gyvenime. Į pagalbą pasitelkiu Uraninę astrologiją – tikslią it chirurgo skalpelio pjūvis.
  • Tada pateikiu vedine sistema grįstus strateginius klausimus, kurie padeda nuosekliai įvertinti visus gyvenimo aspektus. Taip pat rekomenduoju atlikti došų bei stichijų testus.
  • Dar vienas ypač svarbus faktorius - mūsų protėviai. Daugelio ryšiai su jais yra sutrikdyti. Tad visada siūlau regresinę meditaciją, kuri padeda susijungti su savo šaknimis.
  • Taip pat įvertinu žmogų naudodamas fiziognomikos metodą. Mūsų kūne užfiksuota maždaug 14 kartų informacija ir tai mus veikia.
  • Taip pamažu drauge dirbdami sudėliojame visapusišką žmogaus portretą. Šiame etape daugelis jau suvokia, kokiu keliu turi eiti kurdami savo svajonių gyvenimą bei realizuodami dieviškąjį planą. Tačiau tai ne viskas.
  • Kitas etapas yra pasiryžimas veikti. Bet... tada, dažnai žmogų užvaldo baimė. Paprastai tai nutinka, dėl jame susiformavusių blokų. Tie blokai gali reikštis per kūno skausmus, užgniaužtų emocijų ar klaidingų mentalinių nuostatų forma. Šiems blokams pašalinti į pagalbą pasitelkiu čigongo praktiką ir kinų vaizdinių mediciną. Kai blokų nebelieka, atsiranda jėgų veikti.
  • Kad veikdami nepristigtume motyvacijos, rekomenduoju asmenines afirmacijas ir vizualizacijas, patariu susikurti norų žemėlapį, žmogui pageidaujant, piešiu jam asmeninį intencijas stiprinantį energinį feng šui paveikslą. Taip gimsta nauja sėkmės istorija.