Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470
Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470

„Svajonių gyvenimas“… Skamba neitin nerealiai, tiesa? Tačiau patikėkite, visi turime potencialą kurti sau svajonių gyvenimą. Šioje žemėje būname pernelyg trumpai, kad gyventume vien baimėmis, nepritekliais, nemeile.”

Vytenis Sinkevičiussukūręs unikalią asmenybės ugdymo sistemą „Astroqigong“

„Mano paties gyvenimo kelyje pasitaikė visokiausių vingių. Teko paragauti ir emigranto duonos, darbuotis ir verslo, ir meno pasaulyje. Materialiame plane stokos nejaučiau, bet vis persekiojo nuojauta, kad egzistuoja daug prasmingesnis man skirtas kelias. Galiausiai atėjau iki tokio taško, kai privalėjau iškelti sau klausimus: kas aš esu? iš kur atėjau? kur einu? Tada nė neįsivaizdavau į kokias neįtikėtinas paieškas leisiuos. Per daugiau kaip dešimtmetį perskaityta gausybė okultinių knygų, senųjų raštų, baigta įvairiausių mokymų, išklausyta dešimtys paskaitų, praktikuota šimtai valandų…

Ar šiandien galiu pasidžiaugti, kad atsakymus radau? Su mokytojų palaiminimu, sakau „taip“. Mano atsakymas – „Astroqigong“ sistema. Pirmiausia ją pritaikiau sau. Dabar ji tarnauja kitiems ieškantiems. Tikiu, kad nė vienas žmogus pas mane neateina atsitiktinai. Tiesa, mūsų susitikimai dažniausiai nebūna lengvi. Daugelį ieškoti atsakymų priverčia ligos, karjeros, santykių nesėkmės.  Bet jei iš tikrųjų norime, galime išlipti iš giliausio dugno. Per savo darbo praktiką esu regėjęs tokių transformacijų, kuriomis sunku patikėti.“ –  patirtimi dalijasi Vytenis.

„Astroqigong“

kas tai?

Pavadinimui pasirinkau du žodžius. „Astro“ – reiškia „žvaigždė“, o „qigong“ – tai darbas su energijomis. Šiame kelyje mane lydi ir du patyrę mokytojai: Uraninės astrologijos meistras Valerijus Babajevas ir Džun Juan čigongo meistras Sui Mintanas – esu asmeninis jų mokinys. 

Apskritai „Astroqigong“ sistema yra grįsta kinų čigongo bei vaizdinių medicinos technikomis, planetų logosais, penkiais esminiais U-Sin elementais, zodiako žvaigždynais, teosofijos bei agni jogos filosofija. Taip pat daug dėmesio skiriu protėviams, tyrinėju Žemės jėgos vietas, Saulės kultą, remiuosi vedomis. Paprastai tariant, tai sistema ugdanti mūsų esybę visais esminiais aspektais, mokanti gyventi darnoje su visata. Kai sinchronizuojamės su visata, į mūsų gyvenimą pamažu pradeda ateiti gausa, vis aiškiau suvokiame savo paskirtį ir misiją, su kuria čia atėjome.