Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470
Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470

Svajonių gyvenimas pagal „Astroqigong“

[dflip id="382"][/dflip]
 

„Svajonių gyvenimas“… Skamba lyg nerealus romantiškas lozungas. Tačiau patikėkite, visi turime potencialą kurti sau svajonių gyvenimą, atrasti tikrąjį kelią, sutikti sau skirtą žmogų. Šioje žemėje būname pernelyg trumpai, kad gyventume vien baimėmis, nepritekliais, nemeile,“ – sako Vytenis Sinkevičius, sukūręs unikalią asmenybės ugdymo sistemą „Astroqigong“.

„Kitados mano paties gyvenimo kelyje pasitaikė visokiausių vingių. Teko paragauti ir emigranto duonos, darbuotis ir verslo, ir meno pasaulyje. Materialiame plane stokos nejaučiau, tačiau vis persekiojo nuojauta, kad egzistuoja dar kažin koks kitas, daug prasmingesnis man skirtas kelias, kuriuo eidamas galėsiu atsiskleisti visa savo prigimtimi. Galiausiai atėjau iki tokio taško, kai žūtbūt privalėjau iškelti sau klausimus: kas aš iš tikrųjų esu? iš kur atėjau? ir kur einu? Tada nė įsivaizduoti negalėjau į kokias neįtikėtinas paieškas leisiuos ieškodamas šių atasakymų. Per daugiau kaip dešimtmetį perskaityta gausybė okultinių knygų, senųjų raštų, baigta įvairiausių mokymų, išklausyta dešimtys paskaitų, praktikuota šimtai valandų su patyrusiais mokytojais, bendražygiais, vienumoje…

Ar šiandien galiu pasidžiaugti, kad atsakymus į sau iškeltus klausimus jau esu radęs? Su didžiule mokytojų pagalba bei palaiminimu, atsakingai sakau „taip“. Mano atsakymas yra „Astroqigong“ sistema. Pirmiausia ją sėkmingai pritaikiau sau. Dabar ji tarnauja kitiems ieškantiems. Tikiu, kad nė vienas žmogus pas mane neateina atsitiktinai. Su šiais žmonėmis mes neabejotinai esame susiję. Taigi aš jiems padedu rasti reikiamus atsakymus, jie man padeda realizuoti savo misiją, augti. Aišku, mūsų susitikimai dažniausiai nebūna lengvi. Daugelį ieškoti atsakymų priverčia ligos, karjeros problemos, nesėkmės santykiuose.  Bet jei iš tikrųjų norime, galime išlipti net iš paties giliausio dugno. Per savo darbo praktiką esu regėjęs nuostabiausių suklestėjimo pavyzdžių, transformacijų, kuriomis sunku patikėti.“ –  savo patirtimi dalijasi Vytenis.

„Astroqigong“ – kas tai?

Šią sistemą lyg dėlionę dalelę po dalelės dėliojau ne vienerius metus. Tačiau buvo nelengva jos esmę pertekti žodžiais. Galiausiai pavadinimui pasirinkau du raktinius žodžius. „Astro“ – reiškia „žvaigždė“, o „qigong“ – tai darbas su energijomis. Šiame kelyje mane lydi du ypatingi mokytojai. Astrologijos žinių semiuosi iš Uraninės  arba Hamburgo astrologijos meistro Valerijaus Babajevo, o darbo su energijomis patirties iš Džun Juan čigongo meistro Sui Mintano – esu asmeninis jų mokinys. 

Apskritai „Astroqigong“ sistema yra grįsta kinų čigongo bei vaizdinių medicinos technikomis, kosmoso energija, planetų logosais, penkiais esminiais feng šui elementais, zodiako žvaigždynais, teosofijos bei agni jogos filosofija ir dar daugybe kitų smulkesnių sudedamųjų dalių. Taip pat daug dėmesio skiriu protėvių šaknims, papročiams, tyrinėju Žemės jėgos vietas, Saulės kultą, remiuosi vedomis. Paprastai tariant, tai sistema, ugdanti mūsų esybę visais esminiais aspektais, mokanti gyventi darnoje su visata. Kai sinchronizuojamės su visata, su Kūrėju, į mūsų gyvenimą pamažu pradeda ateiti gausa, imame vis aiškiau įžvelgti savo gyvenimo paskirtį bei suvokti savo misiją, su kuria čia atėjome.

Savosios paskirties link

 „Astroqigong“ sistema nesiūlo žaibiško nušvitimo, greitos sėkmės ar staigaus pagijimo nuo sunkių ligų. Jei kažkas tai žadės, siūlyčiau į tokią metodiką pažiūrėti labai kritiškai. Visoje visatoje, visoje gamtoje viskas auga ir tobulėja laipsniškai. Mūsų gyvenimas taip pat keičia kokybę palaipsniui, pagal tai, kiek keičiamės ir augame patys. Taigi jei norime kurti svajonių gyvenimą, pirmiausia turime apsivalyti nuo viso to, ką sukūrėme gyvendami be jokios aiškios krypties. Ir be jokios abejonės, privalome užduoti sau klausimus: kas aš esu? Iš kur atėjau? Kur einu?  Dėl to, „Astroqigong“ sistemą suskirsčiau į tam tikrus etapus, kurie padeda viską savyje nuosekliai susidėlioti.

Pirmasis ir pats esmingiausias etapas žmogus nusprendžia keisti savo gyvenime tai, kas netenkina ir išdrįsta ieškoti žinių bei pagalbos.

Tada sudarome kosminį jo horoskopą ir nustatome, kokiam kosminiam spinduliui jis priklauso. Apie tai yra visa teorija, pasiekusi mus dar iš senovės Egipto laikų. Išsamiai viską aptariame. Daugelį šis suvokimas paliečia labai stipriai.

Kitame etape sudarome įvaizdžio horoskopą. Žmogus gauna visą strategiją, kaip turi elgtis gyvenime, kad galėtų sėkmingai realizuoti savo gyvenimo tikslus. Vėl viską išsamiai aptariame ir sudėliojame.

Kai įgijama šiek tiek suvokimo, ateina metas įdėti daugiau pastangų patiems. Kad galėtume sėkmingai judėti toliau, pateikiu tam tikrų „namų darbų“. Savarankiškai paskaityti ir įsisavinti informaciją apie savo kosminį spindulį, įvaizdžio horoskopą, agni jogą, rekomenduoju tam tikras praktikas.

Kitas etapas – įsikūnijimo horsokopas, kuriuo nagrinėjame žmogaus vaidmenį šiame įsikūnijime. Į pagalbą pasitelkiu Uraninę astrologiją. Ji tiksli lyg chirurgo skalpelio pjūvis.

Štai taip žingsnis po žingsnio  visapusiškai išanalizuojame žmogų, nustatome visus kosminius jo aspektus. Vis duodu „namų darbų“ ir pamažu einame vis gylyn.

Kitame etape naudoju pagal vedinę sistemą parengtus strateginius klausimus, kurie padeda nuosekliai apžvelgti bei įvertinti visus gyvenimo aspektus. Taip pat rekomenduoju atlikti došų bei stichijų testus. Taip vis nuosekliau tyrinėdamas savo gyvenimą ilgainiui žmogus atranda tikrąjį save, vis aiškiau atsijodamas tai, kas buvo primesta kitų žmonių: tėvų mokytojų ir kt.

Dar vienas ypač svarbus faktorius yra mūsų protėviai. Daugelio ryšiai su jais yra sutrikdyti. Dėl to visada siūlau regresinę meditaciją, kuri  padeda susijungti su savo šaknimis.

Taip pat įvertinu žmogų naudodamas fiziognomikos arba veidoskaitos metodą. Mūsų kūne yra užfiksuota maždaug keturiolikos kartų informacija ir tai mus veikia.

Taip pamažu sudėliojame visapusišką žmogaus portretą. Šiame etape daugelis jau puikiai suvokia, kokiu keliu turi eiti, kurdami savo svajonių gyvenimą bei realizuodami dieviškąjį planą. Tačiau tai anaiptol nėra viskas.

Šiame etape laukia sunkioji dalis – pasiryžimas veikti. Turime sau aiškiai apsibrėti, kokių konkrečių veiksmų imsimės, kad realizuotume savo planą ir ką už tai paaukosime. Pavyzdžiui, jei norime kurti naują veiklą turėsime paaukoti senąjį darbą ar tam tikrus laisvalaikio įpročius.

Bet… kai ateina laikas veikti, dažnai pamatome, kad ima vis labiau kaustyti baimė. Nuleidžiame rankas ir trypčiojame vietoje taip ir nepajudėdami. Paprastai tai nutinka, dėl įvarių per daugelį metų susiformavusių blokų. Tie blokai gali reikštis per įvairius kūno skausmus, užgniaužtų emocijų ar klaidingų mentalinių nuostatų forma. Šiems blokams pašalinti į pagalbą pasitelkiu čigongo praktiką ir kinų vaizdinių mediciną. Kai blokų nebelieka, pakeičia įžvalgos, atsiranda jėgų veikti.

Kad veikdami nepristigtume motyvacijos, rekomenduoju tam tikras asmenines afirmacijas ir vizualizacijas, patariu susikurti norų žemėlapį, žmogui pageidaujant, kuriu jam asmeninį intencijas stiprinantį energinį feng šui paveikslą.  Taip pagal karminę formulę  – Aš esu – aš darau – aš turiu –  gimsta nauja realybė, nuostabi sėkmės istorija.