Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470
Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470

Vyrų pirties kelionė – Marso diena – vyro energijos principai

Sodyba „Brolių menė“

Lokacija

Sodyba „Brolių menė“
Uosio g. 20, Neveronys
Kategorijos

Daugiau informacijos

Daugiau informacijos

Date

2019 Spa 15
Expired!

Time

6:30 pm - 9:30 pm

Vyrų pirties kelionė – Marso diena – vyro energijos principai

Antradienis – MARSO diena.
Marsas – didingos energijos planeta. Jai pavaldžios mūsų aistros ir gebėjimas skleisti emocijas. Jis simbolizuoja jėgą, drąsą, agresiją ir apsprendžia mūsų gebėjimus išreikšti emocijas išorėje. Pozityvi Marso energija suteikia valios, nepriklausomybės ir pasitikėjimo savimi, kurio taip reikia užsibrėžtiems tikslams pasiekti. Tačiau kartu Marso agresyvumas gimdo konfliktus, nesutarimus, konkurenciją. Be šios planetos energijos mes neturėtumėme ryžto ir nesugebėtume baigti pradėtų darbų.

VYRŲ PIRTIES KELIONĖ:
Pradėsime nuo švelnaus garo, aromato ir vantų pašurenimo;
Antras etapas su karštesniu garu, druskos inhaliacija ir pilingu;
Trečias etapas su karštu garu ir vanojimo procedūra;
Maudynės ežere ir relaksacija;
Individualus vanojimas*.

*Individualias procedūras užsisakykite iš anksto arba atvykus į pirtį, kaina 30 €/asm.

Tarp procedūrų darysime pertraukas priepirtyje, gersime pirties arbatą, skanausime suneštinius užkandžius, darysime vyrišką refleksiją, bendrausime apie vyriškos energijos principus. Pirties trukmė ~3 val. Su savimi turėkite rankšluostį, šlepetes, šiltas kojines, pirties kepurę, pledą ir natūralaus audinio lengvą prijuostę, apsiaustą ar chalatą.

Pirties kelionės metu išsiaiškinsime Marso įtaką vyrui ir vyriškos energijos principus.

Norintys galės sužinoti apie Kauno vyrų klubą „Šviesos karys“ ir įstojimo sąlygas.

Apie pirtį – tai efektyvus organizmo valymo būdas.

Norint sustiprinti organizmą ir išvengti ligų, reikia reguliariai jį valyti.Yra daug įvairių valymo metodų. Vieni iš jų labiau tinka sveikiems, kiti – ligotiems, todėl visuomet naudinga pasitarti su gydytoju. Norint išvalyti visą organizmą, o ne atskirus jo organus, pirmiausia rekomenduotina pirtis. Jos procedūros gali būti nepaprastai efektyvios, nes ne tik išvalo, bet ir visapusiškai sustiprina, grūdina organizmą, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi. Kaitinantis pirtyje, pagreitėja kraujotaka, suaktyvėja širdies bei plaučių veikla, pagerėja medžiagų apykaita, vidaus sekrecijos liaukų veikla, susilpnėja skausmas. Karštis palankiai veikia raumenis ir sąnarius.Prakaituojant iš organizmo pasišalina toksinai, todėl pagerėja inkstų veikla ir vandens bei druskų apykaita. Pirties oras palengvina kvėpavimą, padeda išsivalyti odos poroms. Reguliariai lankantis pirtyje, padidėja organizmo atsparumas, todėl rečiau sergama peršalimo ligomis. Pirties procedūros gerina savijautą sergant artritu, hemorojumi, nefritu, cistitu, neuritu. O kai kurias ligas, pavyzdžiui, kvėpavimo takų infekcijas, bronchitą net gali išgydyti. Pirties garai palankiai veikia arterijas.
Dirbant sėdimą protinį darbą, pirties procedūros tiesiog būtinos. Jos tarsi kompensuoja judėjimo stygių. Be to, ramina nervų sistemą, mažina nuovargį, pagerina inkstų, kepenų, skrandžio ir žarnyno veiklą, apetitą.
Bene palankiausiai pirtis veikia odą. Ji ne tik išvalo poras, bet pašalina paviršiuje susikaupusius mikroorganizmus, kurie gali pakenkti odai, prasiskverbti į organizmą ir sukelti įvairias ligas.
Karšti garai treniruoja odą, reguliuoja jos riebalinių liaukų veiklą, skatina atsinaujinimo procesus. Pastebėta, kad reguliariai lankantis pirtyje sausa oda pasidaro riebesnė, o riebi sausesnė. Dėl to ji sustangrėja, paskaistėja ir pagražėja.
Vanotuvėje patartina kvėpuoti per nosį.

Informacija paimta iš leidinio “Medicina ir dar kai kas visiems: Sveikatos receptai. Vanduo gydo, valo, stiprina organizmą”.

VIETA IR LAIKAS:
Sodyba „Brolių menė“, Uosio g. 20, Neveronys
Spalio 15 d. 18.30 – 21.30 val

ENERGINIAI MAINAI – 25 eur

BŪTINA REGISTRACIJA:
El. paštu: 111imagetherapy888@gmail.com

Leave a Reply