Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470
Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470

Vyrų klubo „Šviesos Karys“ šventinis susitikimas – detoxo pirtis – Saturnalija

Kategorijos

Date

2019 Gru 17
Expired!

Time

6:00 pm - 11:00 pm

Kaina

25.00€‎

Vyrų klubo „Šviesos Karys“ šventinis susitikimas – detoxo pirtis – Saturnalija

Artėja astrologinė metų šventė – Saturnalija, žemiausia Saulėgrįža ir astrologinių metų pradžia. Iki gruodžio 22 d. reiktų ištraukti iš metų esmę, ką norime numarinti, išmesti (drabužiai, daiktai, veiklos, ir t.t.) ir ką norimę tęsti sekančiais metais.

Peržiūrėsime metus regresinės meditacijos pagalba.

 

VYRŲ DETOXO PIRTIES KELIONĖ:

Jokio maisto;

Jokių gėrimų;

Tylos pirtis;

Be maudynių – 6 užėjimai ir tik kylantis karštis;
Pradėsime nuo švelnaus garo, aromato ir vantų pašurenimo;
Druskos etapas su karštesniu garu, druskos inhaliacija ir pilingu;
Karštų vantų etapas su karštu garu ir vanojimo procedūra;
Atsivėsinimo, vandens gėrimo, šventinio bendravimo, refleksijos etapas – maudynės ežere ir relaksacija;

Tarp procedūrų darysime pertraukas priepirtyje, būsime tyloje ir permąstysime 2019 metus.

Pirties trukmė ~6 val.

Su savimi turėkite rankšluostį, šlepetes, šiltas kojines, pirties kepurę, pledą ir natūralaus audinio lengvą prijuostę, apsiaustą ar chalatą.

 

VIETA IR LAIKAS:
Sodyba „Brolių menė“, Uosio g. 20, Neveronys
Gruodžio 17 d. 17.00  23.00 val.

ENERGINIAI MAINAI – 25 eur
Kauno vyrų klubo „Šviesos Karys“ nariams – 20 eur

BŪTINA REGISTRACIJA:
El. paštu: 111imagetherapy888@gmail.com
Daugiau informacijos:
https://www.astroqigong.lt/
https://www.facebook.com/astroqigong/
Spauskite “like” ir gausite visas naujienas, bei aktualią sveikatai ir sąmoningumui medžiagą.

Pirties apeigą ir regresinę meditaciją ves:

Vaidotas Gataveckas – profesionalus pirtininkas.

Vytenis Sinkevičius – profesionalus pirtininkas.

Papildoma ir alternatyvi medicina, kinų vaizdinių (qigong) medicina, Uraninė astrologija ir erdvės harmonizavimas Feng Šui paveikslų pagalba.

 

DĖL NARYSTĖS VYRŲ KLUBE „ŠVIESOS KARYS“:
Priimami vyrai, kurie praėjo individualią atranką ir iniciaciją. Prioritetas teikiamas vyrams, kurie praktikuoja ar praktikavo rytų kovos menus arba dvasines praktikas.
Kaip patekti į vyrų klubą?
1. Dalyvauti teminėse vyrų pirtyse, kurios vyksta, kas antrą antradienį – sekti: https://www.astroqigong.lt/renginiai/
2. Priimami sąmoningi vyrai, kurie nevartoja intoksikantų arba stengiasi jų nevartoti, motyvuoti, norintys tobulėti, dirbti su savimi ir eiti Kario Keliu – ugdyti vyrišką sąmoningumą.
3. Dalyvauti visuose susitikimuose, stovyklose ir prisidėti mentoryste.
4. Nario energiniai mainai 20 eur per mėnesį.
5. Gyvenime dalykus darome rimtai arba ne! Todėl jei du kartus iš eilės, dviejų mėnesių laikotarpyje, nesudalyvauji susitikimuose – esi išbraukiamas.

Organizuoja: Vyrų klubo „Šviesos Karys“ įkūrėjas – Vytenis Sinkevičius www.astroqigong.lt

Apie pirtį – tai efektyvus organizmo valymo būdas

Norint sustiprinti organizmą ir išvengti ligų, reikia reguliariai jį valyti.Yra daug įvairių valymo metodų. Vieni iš jų labiau tinka sveikiems, kiti – ligotiems, todėl visuomet naudinga pasitarti su gydytoju. Norint išvalyti visą organizmą, o ne atskirus jo organus, pirmiausia rekomenduotina pirtis. Jos procedūros gali būti nepaprastai efektyvios, nes ne tik išvalo, bet ir visapusiškai sustiprina, grūdina organizmą, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi. Kaitinantis pirtyje, pagreitėja kraujotaka, suaktyvėja širdies bei plaučių veikla, pagerėja medžiagų apykaita, vidaus sekrecijos liaukų veikla, susilpnėja skausmas. Karštis palankiai veikia raumenis ir sąnarius.Prakaituojant iš organizmo pasišalina toksinai, todėl pagerėja inkstų veikla ir vandens bei druskų apykaita. Pirties oras palengvina kvėpavimą, padeda išsivalyti odos poroms. Reguliariai lankantis pirtyje, padidėja organizmo atsparumas, todėl rečiau sergama peršalimo ligomis. Pirties procedūros gerina savijautą sergant artritu, hemorojumi, nefritu, cistitu, neuritu. O kai kurias ligas, pavyzdžiui, kvėpavimo takų infekcijas, bronchitą net gali išgydyti. Pirties garai palankiai veikia arterijas.
Dirbant sėdimą protinį darbą, pirties procedūros tiesiog būtinos. Jos tarsi kompensuoja judėjimo stygių. Be to, ramina nervų sistemą, mažina nuovargį, pagerina inkstų, kepenų, skrandžio ir žarnyno veiklą, apetitą.
Bene palankiausiai pirtis veikia odą. Ji ne tik išvalo poras, bet pašalina paviršiuje susikaupusius mikroorganizmus, kurie gali pakenkti odai, prasiskverbti į organizmą ir sukelti įvairias ligas.
Karšti garai treniruoja odą, reguliuoja jos riebalinių liaukų veiklą, skatina atsinaujinimo procesus. Pastebėta, kad reguliariai lankantis pirtyje sausa oda pasidaro riebesnė, o riebi sausesnė. Dėl to ji sustangrėja, paskaistėja ir pagražėja.
Vanotuvėje patartina kvėpuoti per nosį.

Informacija paimta iš leidinio “Medicina ir dar kai kas visiems: Sveikatos receptai. Vanduo gydo, valo, stiprina organizmą”.

#Astroqigong #KinųVaizdiniųMedicina #Qigong #TaiČi #UraninėAstrologija #FengShuiPaveikslai #SantykiaiTarpVyroIrMoters #DaoTantra #VaikųUgdymas #KaunoVyrųKlubasŠviesosKarys #VytenisSinkevičius

Leave a Reply