Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470
Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470

Vyrų ir Berniukų Indėniškas Savaitgalis

Kategorijos

Date

2022 Bal 08 - 2022 Bal 10
Expired!

Time

6:00 pm - 3:00 pm

Vyrų ir Berniukų Indėniškas Savaitgalis

LIKO KELIOS VIETOS
PASIŪLYMAS!!!
ENERGINIAI MAINAI:
250 EUR – 70 EUR = 180 EUR!!!

REGISTRACIJA (būtina – atsiųskite pavedimo kopiją): vytenis@astroqigong.lt

VIETA: „Vinetu Kaimas“
Šlikių g. 63, Šlikių k. Kretingalės sen.,
Klaipėdos r. sav.
LAIKAS: 2022 m. BALANDŽIO 8 d. 18:00 val. – 10 d. ~15:00 val.
Avansas – 70 Eur.
Įskaičiuota: nakvynė, vegetariškas maitinimas 3 kartai per dieną, program ir praktikos.
Sąskaitos nr.
Vytenis Sinkevičius
Bankas: Swedbank LT947300010137586656
Paskirtyje rašykite: paslauga – vyrų ir berniukų savaitgalis
Galima pasiimti sūnų iki 12 m. už tuos pačius energinius mainus.
Iki 16 m. – 50% e.m.
PROGRAMA
KĄ TURĖTI:
Outdoors drabužiai: termo rūbai.
Papildoma apranga: nakčiai ir lietui.
Batai su aukštu aulu.
Miegmaišis ir kilimėlis.
Žibintuvėlis – headlight.
• 8d. 18:00 val. REGISTRACIJA
• Susipažinimas
• Bugnų ratas
• Nakvynė tipyje
• Rytinės praktikos nuo 06:00 val.: čigong mankšta, kvėpavimo praktika, maudynės, TaiČi raitelio pozoje (Vytenis Sinkevičius)
• Meditacija ir kvėpavimo praktikos (Vytenis Sinkevičius)
• Vyro emocinio intelekto ugdymas – emocijų paleidimas (Vytenis Sinkevičius)
• Patyriminis žygis
• Inipi ceremonija (indėniška pirtis)
• Mūsų galia protėvių šaknyse – susijungimas su protėviais (Vytenis Sinkevičius)
• Vyro mentalinis intelektas – sąmonė (Vytenis Sinkevičius)
• Vinių ratas
• Lankų mūšis
• Pabaiga 10 d. ~15:00 val.
Rengimys bus filmuojamas ir fotografuojamas.
VEDA:
Vinetu kaimo vedliai:
Mindaugas (Vinetu), Deividas (Bėgantis Jautis).
Nuo 2006 metų „Vinetu kaime“ puoselėjamos Šiaurės Amerikos indėnų tradicijos, įkurtas gyvosios indėnų istorijos muziejus po atviru dangumi. Rengiami ritualai, į kuriuos atvyksta svečių iš įvairių pasaulio šalių: Amerikos indėnų čiabuviai, Sibiro tautų žiniuoniai ir kt.
„Vinetu kaime“ vedamos edukacinės ekskursijos, organizuojamos aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio pramogos vaikams, suaugusiems, šeimoms bei kolektyvams, vyksta tradicinės Gamtos šventės bei renginiai, skatinantys stabtelėti ir atsigręžti save, į savo šeimos bei tautos gerovę.
„Visi mes esame susiję, esame giminės, Didžiosios Dvasios sukurti, gyventi darnoje ir meilėje, su viskuo kas mus supa.”
(Indėnų lakotų genties išmintis)
Organizuoja: Vytenis Sinkevičius – Vyrų Klubo “Šviesos Karys” Įkūrėjas, “Astroqigong – Sveikas Žmogus” ir “Trigubo Imuniteto Galia” Sistemų Autorius. Papildoma ir Alternatyvi Medicina (Yi Xiang – Čigong Terapija), Čigong ir Tai Či praktika, Uraninė Astrologija ir Feng Šui Paveikslai.
PLAČIAU: https://www.astroqigong.lt/vytenis-sinkevicius/
KRAUJO TESTU PAGRĮSTA MITYBA – NEMOKAMA KONSULTACIJA TELEFONU: https://www.astroqigong.lt/astroqigong-anketa/
Lankų mūšis:
Pažadink savyje ryžtingo kovotojo dvasią, pajusk pirmykštį pralaimėjimo arba pergalės skonį!
Šaudymas iš lanko, senovėje išrastas kaip medžioklės ir kovos būdas, šiandien gyvuoja kaip sporto šaka ir laisvalaikio pramoga. Tai aktyvus, sportiškas ir azartiškas žaidimas, stiprinantis draugystės ryšius ir gebėjimus veikti komandoje. Sykiu jis provokuoja kurti savo mūšio strategiją bei taktiką, atskleisti lyderystės talentą.
Stovėjimo ant vinių praktika:
Žmogus kuris dažnai vaikšto basomis ar su mokasinais gamtoje per įvairų žemės pagrindą, užlipdamas ant žolės, šakelių, kankorėžių, akmenėlių ar kitą gruntą, aktyvuoja kojų paduose esančius galingus, biologiškai aktyvius energetinius taškus, kurie stimuliuoja visus kūno organus ir sistemas, taip harmonizuoja kūną gerai savijautai palaikyti ir sumažina ligų atsiradimą.
Dėja šiuolaikiniam miesto ir civilizacijos paveiktam žmogui, kuris ir po paplūdimį vaikšto su šlepetėmis, pasimato kokios jautrios ir skausmingos yra tapusios žmonių pėdos. O kojų paduose esantys energetiniai ir refleksiniai taškai nebe daro įtakos mūsų organizmo, gerai savijautai ir sveikatai palaikyti.
Žmogus nuo pat senovės žinojo, kaip padėti sau jei skaudėdavo, ar blogai jausdavosi.
Vaikščiodamas basomis, natūraliais gamtos keliais, žmogus išsiaiškindavo skausmingus taškus pėdose, atrasdavo atitikmenis delnuose ir kitose kūno vietose, kuriuos trindavo, spausdavo ar pašildydavo. Paaiškėjo, kad dirginant skaudančius taškus, paveikiami biologiškai aktyvūs taškai, kurie elektromagnetine banga siunčiami į atitinkamą kūno dalį ar organą. Biologiškai aktyvių taškų dirginimas adatomis, vadinamas akupunktūra.
Kai žmogus atsistoja ant vinių, jo svoris pradeda spausti akupunktūros taškus. Šiuo metu kūnas pradeda valymo, atsigavimo ir gydymo funkcijas. Reguliariai atliekama ši technika padeda žmogui atsikratyti net lėtinių negalavimų. Faktas yra tas, kad biologiškai aktyvios vietos yra ant kojų, o stovint spaudžiami svarbūs taškai.
Inipi ceremonija:
Inipi pirties cermoniją pagal Šiaurės Amerikos indėnų genčių tradicijas kartu su pirties vedliu Vinetu (Mindaugu). Ritualas skirtas sąmoningumo, energijos, dėmesio atstatymui ir daugybės kitų jėgų kaip: neigiamų emocijų, fizinių negalavimų, rūpesčių, dvasinių blokų apsivalymui.
POVEIKIS:
Inipi pirties viduje yra sukuriama atmosfera vadinama “buvimas motinos Žemės įsčiose”. Kuomet oro drėgnumas viduje tolygiai padengia kūną ir atsipalaiduoja veido bei kūno raumenys, rūpesčiai ištirpsta ir kasdieniai reikalai lieka antrame plane. Šlapio oro kvapas, tyla, daina ir malda nukelia į ramybę, kur tampa lengviau atsigręžti į savo vidų, susicentruoti su savimi, su aplinka bei atsigręžti į savo širdies poreikius.
Būgnų ratas:
Nuo seno senovės žmonės žinojo apie būgnų skleidžiamo garso ir jo vibracijos magiškas galias, kurios pakelia nuotaiką, stiprina kūną, protą ir dvasią. Ne veltui žmogui duotas ir balsas. Net be žodžių, vien garsu galima išreikšti savo emocijas, pajusti save.
Dainuodami ir muzikuodami galime įgyti daugiau sveikatos, harmoningam ir laimingam gyvenimui. Dainos ir muzika suartina kultūras ir žmones, leidžia juos geriau pažinti. Jai sklindant įsivyrauja taika, meilė ir darna, tiek žmogaus viduje tiek ir išorėje. Per šį išskirtinių indėnų muzikos instrumentų ir dainų ritualą, kiekvienas dalyvis gaus indėnišką instrumentą, būgną ar barškutį su kuriais lavinsime tam tikrus muzikos ritmo ir dainavimo gebėjimus, kurie pravers ne tik muzikuojant, bet ir kasdieniame gyvenime.
Grojimas būgnais ir dainavimas – tai tam tikra meditacijos forma, terapija, kurią naudoja dauguma genčių. Patyrimai su būgnais prasklaido pilkus debesis, žmonės jaučiasi pozityviau, būgnai energizuoja ir padeda paleisti baimę, blogas mintis ar emocijas, atveria kelią į pasitikėjimą, džiaugsmą ir laimę. Tai būdas pažinti save ir atverti savo prigimtines savybes, gebėjimus kuriuos turime kiekvienas siekiant sėkmingo, laimingo ir darnaus gyvenimo.
MARIUS
„Astroqigong – vyrų klubą I Šviesos karys“ rekomendavo vienas pažįstamas. Atėjau pasmalsauti, bet viskas, ką išgirdau iš Vytenio, pasirodė taip gilu, prasminga, išmintinga, įdomu, kad šiame klube ir likau. Pagalvojau, kad iš žmogaus su tokiu patirties ir žinių bagažu galiu daug ko pasimokyti. Ir iš tiesų dalyvaudamas vyrų klube pasisemiu tiesiog neįkainojamų žinių apie visatos dėsnius bei jų taikymą savo gyvenime, apie sveiką gyvenseną, santykių puoselėjimą ir pan. Daug ką panaudoju realiame gyvenime ir matau puikius rezultatus. Džiaugiuosi ir tuo, kad šiame klube galiu susitikti su dvasiškai stipriais, sąmoningais vyrais, bendraminčiais. Tai puiki aplinka prasmingai bendrauti, keistis idėjomis, mintimis, drauge puoselėti vyriškumą per bendrystę, kovos menus. Visada labai laukiu vyrų pirties renginių. Nesu praleidęs nė vieno. Vytenis man padėjo į pirtį pažvelgti visai kitu žvilgsniu, suteikė daug naujų žinių apie pirties ritualus, jos energiją, reikšmę. Iš jo pirmąkart išgirdau apie pirties detoksą, kojų apiplovimą. Pirties atmosfera tiesiog fantastiška: su arbata, įdomiais pokalbiais ir be galo stipria vyriška energija.
Vyteniui esu labai dėkingas už atvertą daug platesnį pasaulio bei visatos suvokimą ir naują gyvenimo kokybę.“
DAUGIAU INFORMACIJOS:
VYTENIS SINKEVIČIUS
Tel. +37065853470
El.p. vytenis@astroqigong.lt
• “Astroqigong – Sveikas Žmogus”:
www.astroqigong.lt
FB: https://www.facebook.com/astroqigong/
YouTube Kanalas “Astroqigong TV”:
https://www.youtube.com/channel/UC-ceI2lzu5mDRT7fLW9aDsQ
• “Trigubo Imuniteto Galios Metodas”:
www.3immuneforce.com
• KRAUJO TYRIMAIS PAREMTA MITYBOS SUBALANSAVIMO KONCEPCIJA:
– NEMOKAMA KONSULTACIJA – REGISTRUOKITĖS: https://www.astroqigong.lt/astroqigong-anketa/
– INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ:
https://www.zinzino.com/2009012856

Leave a Reply