Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470
Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470

Emocinio intelekto grupės susitikimas – pirties ritualas – Veneros diena – besąlyginė meilė

Kategorijos

Date

2019 Gru 13
Expired!

Time

6:00 pm - 10:30 pm

Emocinio intelekto grupės susitikimas – pirties ritualas – Veneros diena – besąlyginė meilė

Šventinis Vilniaus ir Kauno emocinio intelekto grupės susitikimas

Pirties ritualas – Veneros diena – besąlyginė meilė

Penktadienis – Veneros diena. Sanskrito kalboje ji vadinama Šukra, tai reiškia – „žėrinti šviesa“, „šiluma“, „sėkla, kuri turi savyje naujo gyvenimo pradžią“.

Venera įkūnija moterišką energiją. Ji – meilės ir grožio deivė. Tai mūza, mylimosios atvaizdas, kuris veda į kūrybinį savęs išreiškimą. Venera globoja poeziją, muziką, dailę, šokį ir apskritai meną. Tai mokėjimas vertinti grožį. Ji atneša turtus gražių daiktų, papuošalų ir prabangos pavidale.

Todėl penktadienis – džiaugsmo, pilnatvės ir meilės, harmonijos bei vaizduojamojo meno diena. Šią dieną palanku pirkti gėles, papuošalus, gražius daiktus.

Vakaras skirtas Vilniaus ir Kauno emocinio intelekto grupei.

 

PLAČIAU:

Emocinio intelekto ugdymo grupė Vilniuje ir Kaune.

Patirk išsilaisvinimą iš negatyvių būsenų ir nugalėk likimą!

VILNIUJE:
https://www.facebook.com/events/927712477615057/
KAUNE:
https://www.facebook.com/events/402073803841523/

 

VAKARO TEMA:

Artėja astrologinė metų šventė – Saturnalija, žemiausia Saulėgrįža ir astrologinių metų pradžia. Iki gruodžio 22 d. reiktų ištraukti iš metų esmę, ką norime numarinti, išmesti (drabužiai, daiktai, veiklos, ir t.t.) ir ką norimę tęsti sekančiais metais.

Pirties vakaras skirtas emocinio intelekto grupei, kuris vyks per Veneros dieną.

Todėl peržiūrėsime metus regresinės meditacijos pagalba, kurios metu koncentruosimės į metų meilės išgyvenimus.

Meditatyvinė praktika – besąlyginė meilė.

 

PIRTIES KELIONĖ:

  • Pradėsime nuo švelnaus garo, aromato ir vantų pašurenimo;
  • Antras etapas su karštesniu garu, druskos inhaliacija ir pilingu;
  • Trečias etapas su karštu garu, karštų vantų kompresais ir vanojimo procedūra;
  • Maudynės vandenyje ir relaksacija – besąlyginės meilės meditacija.

 

Tarp procedūrų darysime pertraukas priepirtyje, gersime pirties arbatą, skanausime suneštinius užkandžius, darysime metų apžvalgą ir refleksiją.

Pirties trukmė ~ 4 val.

Su savimi turėkite rankšluostį, šlepetes, šiltas kojines, pirties kepurę, pledą ir natūralaus audinio lengvą prijuostę, apsiaustą ar chalatą.

 

VIETA IR LAIKAS:

Perkūnijos pirtis, Pajiesio g. 18, Pajiesys

Gruodžio 13 d. 18.00 ~ 22.30 val.

 

ENERGINIAI MAINAI – 20 eur

 

BŪTINA REGISTRACIJA:

El. paštu: 111imagetherapy888@gmail.com

Daugiau informacijos:

https://www.facebook.com/astroqigong/

Spauskite “like” ir gausite visas naujienas, bei aktualią sveikatai ir sąmoningumui medžiagą.

 

Pirties apeigą ir regresinę meditaciją ves:

Audra Staskevičienė – profesionali pirtininkė, „Perkūnijos pirties“ šeimininkė

Vytenis Sinkevičius – profesionalus pirtininkas.

Papildoma ir alternatyvi medicina, kinų vaizdinių (qigong) medicina, Uraninė astrologija ir erdvės harmonizavimas Feng Šui paveikslų pagalba.

 

Apie pirtį – tai efektyvus organizmo valymo būdas.

Norint sustiprinti organizmą ir išvengti ligų, reikia reguliariai jį valyti.Yra daug įvairių valymo metodų. Vieni iš jų labiau tinka sveikiems, kiti – ligotiems, todėl visuomet naudinga pasitarti su gydytoju. Norint išvalyti visą organizmą, o ne atskirus jo organus, pirmiausia rekomenduotina pirtis. Jos procedūros gali būti nepaprastai efektyvios, nes ne tik išvalo, bet ir visapusiškai sustiprina, grūdina organizmą, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi. Kaitinantis pirtyje, pagreitėja kraujotaka, suaktyvėja širdies bei plaučių veikla, pagerėja medžiagų apykaita, vidaus sekrecijos liaukų veikla, susilpnėja skausmas. Karštis palankiai veikia raumenis ir sąnarius.Prakaituojant iš organizmo pasišalina toksinai, todėl pagerėja inkstų veikla ir vandens bei druskų apykaita. Pirties oras palengvina kvėpavimą, padeda išsivalyti odos poroms. Reguliariai lankantis pirtyje, padidėja organizmo atsparumas, todėl rečiau sergama peršalimo ligomis. Pirties procedūros gerina savijautą sergant artritu, hemorojumi, nefritu, cistitu, neuritu. O kai kurias ligas, pavyzdžiui, kvėpavimo takų infekcijas, bronchitą net gali išgydyti. Pirties garai palankiai veikia arterijas.

Dirbant sėdimą protinį darbą, pirties procedūros tiesiog būtinos. Jos tarsi kompensuoja judėjimo stygių. Be to, ramina nervų sistemą, mažina nuovargį, pagerina inkstų, kepenų, skrandžio ir žarnyno veiklą, apetitą.

Bene palankiausiai pirtis veikia odą. Ji ne tik išvalo poras, bet pašalina paviršiuje susikaupusius mikroorganizmus, kurie gali pakenkti odai, prasiskverbti į organizmą ir sukelti įvairias ligas.

Karšti garai treniruoja odą, reguliuoja jos riebalinių liaukų veiklą, skatina atsinaujinimo procesus. Pastebėta, kad reguliariai lankantis pirtyje sausa oda pasidaro riebesnė, o riebi sausesnė. Dėl to ji sustangrėja, paskaistėja ir pagražėja.

Vanotuvėje patartina kvėpuoti per nosį.

 

Informacija paimta iš leidinio “Medicina ir dar kai kas visiems: Sveikatos receptai. Vanduo gydo, valo, stiprina organizmą”.

 

#Astroqigong #KinųVaizdiniųMedicina #Qigong #TaiČi #UraninėAstrologija #FengShuiPaveikslai #SantykiaiTarpVyroIrMoters #DaoTantra  #VaikųUgdymas #KaunoVyrųKlubasŠviesosKarys #VytenisSinkevičius

Leave a Reply