Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470
Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470

EMOCINĖS GEROVĖS SAVAITGALIS

EMOCINĖS GEROVĖS SAVAITGALIS

Date

2023 Lap 24 - 25
Įvykęs

Time

6:00 pm - 8:00 pm
Home Events - Astroqigong MOKYMAI PIRTIS EMOCINĖS GEROVĖS SAVAITGALIS

„EMOCINĖS GEROVĖS SAVAITGALIS

 

ASTROQIGONG AKADEMIJA IR

PROJEKTAS „GYVENIMO RATAS

Energijos valdymo kultūra su garso ir čigong praktika.

Pirties ritualas, garsas, kvėpavimas ir judesys apsijungia su čigong praktika ir dėmesio koncentracija. Šių praktikų rezultatas daugiau energijos, laimės, meilės, išminties, resurso, kurį galėsite nukreipti į savirealizaciją.

 

Paleisk seną, priimk naują, pasikrauk energijos, sustiprink emocinę sveikatą ir nukreipk ją į savo gyvenimo gerovės kūrimą vardan bendro gėrio.

LAIKAS: 24 – 25 d.

VIETA: Kaunas

1 etapas:

PIRTIES ŠVENTĖ SU SAKRALIŲ PLOKSČIŲJŲ VARPŲ SKAMBESIU

2 etapas:

Emocinio Intelekto Mokymai – Baimė ir Drąsa – MULADHARA ČAKRA su Astroqigong Praktika ir Sakralių Plokščiųjų Varpų Skambesiu

3 etapas:

Garso maudynės autentiškų varpų garsuose

 

Emocinės gerovės savaitgalio pasiūlymas – 70 eur (reginių vertė atskirai – 95 eur+)

 

PLAČIAU:

PIRTIES ŠVENTĖ SU SAKRALIŲ PLOKSČIŲJŲ VARPŲ SKAMBESIU

LAIKAS: lapkričio 24 d. 18:00 – 22:00

VIETA: Brolių Menė, Uosio g. 20, Neveronys, Kauno r.

https://www.astroqigong.lt/events/pirties-svente-su-sakraliu-ploksciuju-varpu-skambesiu/

Garso ir garo pirties šventė – tai vieta, kur sueiname vyrai ir moterys nuprausti savo kūną ir sielą, pabūti sakralinio garso ir garo apsuptyje. Pirtis – tai

mūsų protėvių palikimas – vieta, kurioje susijungia keturios stichijos – ugnis,

žemė, oras ir vanduo – viską apjungia eteris. Žmogus jaučiasi saugiai, lyg

motinos gamtos įsčiose, tokios vietos žemėje daugiau nėra. Mėgaukimės pirties

malonumais, gerbkime, mylėkime ir puoselėkime ją. Vyksmas pirtyje

atpalaiduoja, suteikia naujų jėgų ir išvalo protą. Sakralus garsas nuskraidins į

Visatą, tai lyg naujas gimimas.

 

Emocinio Intelekto Mokymai – Baimė ir Drąsa – MULADHARA ČAKRA su Astroqigong Praktika ir Sakralių Plokščiųjų Varpų Skambesiu

LAIKAS: lapkričio 25 d. 09:00 ~ 12:00 val.

VIETA: Brolių Menė, Uosio g. 20, Neveronys, Kauno r.

https://www.astroqigong.lt/events/emocinio-intelekto-mokymai-baime-ir-drasa-muladhara-cakra-su-astroqigong-praktika-ir-sakraliu-ploksciuju-varpu-skambesiu-2/

KĄ IŠMOKSIME ASTROQIGONG – EMOCINIO INTELEKTO KURSO METU?

  • Kaip geriau pažinti SAVE ir aplinkinius?
  • Suprasi, kodėl žmonės tam tikrose situacijose REAGUOJA vienaip arba kitaip;
  • Sužinosi, kaip ATSKLEISTI aplinkinių talentus;
  • Ką PRAKTIKUOSIME – efektyviausios praktikos iš skirtingų disciplinų;
  • Lengviau RASI kalbą su įvairiais žmonėmis;
  • Gebėsi atsirinkti TOBULUS komandos narius pagal jų talentus, o ne pagal diplomą;
  • Išmoksi skaityti VEIDO gyvenimo žemėlapį;
  • Atpažinsi SAVO ir žmonių silpnąsias vietas ir sužinosi, kaip tai pakeisti į JĖGĄ;
  • IŠMOKSITE keisti baimę į tikėjimą, pyktį į gerumą, neapykantą į meilę (besąlyginę meilę), nerimą į ramybę ir liūdesį į drąsą;
  • Kosmologija – atsakysite sau į klausimus: iš kur aš esu? kas esu? kur einu?

Garso maudynės autentiškų varpų garsuose

LAIKAS: 25 d. 19:00 – 20:00

VIETA: Seinų g. 5, Kaunas

https://fb.me/e/XVt8X8zO

Mokytojas-garso terapeutas Maksimas Himalayjevas ir garso terapeutė Kseniya Bondarenko.
Maksimas Himalayjevas -garso terapeutas, tarptautinės garso mokyklos “Spirit of Himalayas” (Himalajų dvasia) įkūrėjas. 20 metų patirtis praktikuojant ir mokinant jogos, 10 metų garso terapijos ir darbo su gydančiais instrumentais praktika.

ATSILIEPIMAI apie „Astroqigong – 7 spindulių akademiją“ ir emocinio intelekto ugdymą

 AISTĖ

„Į Vyteni kreipiausi, kai buvau surakinta stipraus stuburo skausmo, susileidusi daug vaistų ir pajutusi, kad visa ta vaistų chemija man jau nebeveiksminga. Susitarėme dėl konsultacijos ir terapijos. Bet tikrai nesitikėjau, kad tai į mano gyvenimą atneš tokį pokytį. Sakyčiau, jog įvyko tikras stebuklas. Per valomąją šviesos krioklio meditaciją, labai stipriai pajutau, kad noriu mokytis pas šį žmogų. Taip prasidėjo mano studijos „Astroqigong – 7 spindulių akademijoje“. Esu nuoširdžiai susižavėjusi Vytenio darbu. Man patinka jo metodiškumas,  tikslumas, nuoširdus ir šiltas humoro jausmas. Labai vertinu tai, kad neprimeta savo nuomonės, neteisia ir labai taktiškai atsako į visus mano klausimus. Išmoktas praktikas veiksmingai taikau kasdieniame gyvenime. Jos man suteikia vidinį džiaugsmą, ramybę, draugystę su savimi ir aplinka.

„7 spindulių akademija“ – tai labai gilūs ir nuoseklūs mokymai. Pastebėjau, kad dabar daug mažiau reaguoju į aplinkos dirgiklius, galiu rasti išmintingesnius sprendimus. Nuoširdžiai rekomenduoju šiuos mokymus visiems. Manau, jie ypač tinka tiems, kurie savo gyvenime jaučia disbalansą, serga ir negali suprasti, kodėl, kurie norisi aiškumo, stabilumo, savęs pažinimo, sąmoningumo.

Vytenis – puikus mokytojas. Žaviuosi jo tiesumu, atvirumu ir be galo gera širdimi. Labai džiaugiuosi, jog jis atsirado mano gyvenime ir jaučiu begalinį dėkingumą“.

 

VIKTORIJA

„Nuo pat paauglystės ieškojau prasmės savo gyvenime, santykiuose su supančia aplinka. Kėliau sau klausimus: kodėl gyvendama tokiame nuostabiame pasaulyje, apdovanota fantastiško grožio gamta, įvairia materialia gerove, draugų ir artimųjų dėmesiu, vis tiek jaučiu didžiulį pilnatvės trūkumą.  Nuo to ir prasidėjo ilga mano kelionė ieškant tos pilnatvės. Kai esi jaunas, stokoji patirties ir išminties, toji kelionė labai nelengva. Todėl Vytenio „Astroqigong – emocinio intelekto ugdymo“ mokymai man tapo išties vertingu atradimu.

Su Vyteniu susipažinau vienoje stovykloje. Iškart surezonavo jo pateikta informacija apie emocinį intelektą ir apie tai, kaip jis veikia mūsų gyvenimą. Kadangi man tai buvo labai svarbi tema, nutariau pasigilinti išsamiau.

Vytenio indėlis į žmonių gyvenimo kokybės gerinimą, mano manymu, yra didžiulis. Tiesiog stebina, su kokiu atsidavimu jis tam skiria savo laiką ir energiją. Net sunku įsivaizduoti su kokia apimtimi žinių šis žmogus dirba. Dalykus, kurie daugeliui žmonių atrodo labai sudėtingi, Vytenis paaiškina labai paprastai ir visiems suprantamai.

Man šie mokymai davė labai daug. Kai juos atradau, gyvenau ilgai besitęsiančioje asmeninių santykių krizėje, netrūko nesusikalbėjimo ir sociume, kasdien patirdavau daug streso, viduje turėjau sukaupusi įvairių baimių. Vytenis suteikė galimybę į šiuos dalykus pažvelgti iš pozityvios perspektyvos, išmokti ne bėgti ar priešintis, o sąmoningai priimti. Jo mokymuose suvokiau vieną labai svarbų dalyką: kad egzistuoja santykiai ne tik su aplinka, bet pirmiausia su pačiu savimi. Išsigryninau savo didžiausias baimes ir kompleksus, kurie man trukdė būti gera partnere, kolege, dukra, seserimi… Mano gyvenime atsirado daugiau pozityvumo, nes dabar gebu kurti geresnį santykį tiek su savimi, tiek su kitais. Išmokau gyventi su savo emocijomis, jas priimti, ieškoti konstruktyvių būdų, kaip pasakyti tai, kas man nepatinka.

Šie mokymai labai praverstų kiekvienam, nes emocinis intelektas, mano suvokimu, yra labai stiprus pamatas ne tik asmeninio gyvenimo kokybei, bet ir visavertiškam funkcionavimui visuomenėje. Vyteniui galiu reikšti tik begalinę pagarbą už jo darbą ir atsidavimą. Man jis – tarsi kelrodė žvaigždė, kuri išvedė iš tamsos laikotarpio. AČIŪ už tai!“

 

 DAUGIAU INFORMACIJOS:

VYTENIS SINKEVIČIUS

Tel. +37065853470

El.p. vytenis@astroqigong.lt

www.astroqigong.lt

www.zinzino.com/2009012856

FB: www.facebook.com/astroqigong/

YouTube Kanalas “Astroqigong TV”

NEMOKAMA KONSULTACIJA TELEFONU –

REGISTRUOKITĖS: https://www.astroqigong.lt/astroqigong-anketa/

Leave a Reply