Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470
Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470

Kokia planeta Jus globoja?

[dflip id="224"][/dflip]

Kokia planeta jus globoja?

Vakaruose įprasta domėtis prognozėmis Zodiako ženklams. Tačiau nemažai astrologų pripažįsta, jog kur kas didesnę įtaką nei žvaigždynai mums daro planetos.

Kalbamės su Hamburgo astrologijos praktiku Vyteniu Sinkevičiumi.

„Šiuo metu Vakaruose dominuojanti vien iki Zodiako ženklų supaprastinta astrologija labai paviršutiniška ir neobjektyvi. Ji atrodo tarsi žaidimas, pramoga. Iš tiesų tokia ir yra  – iš bendrų Zodiako ženklų aparašymų vargu ar apie save sužinosite daug tiesos. Tačiau apskritai astrologija tuo toli gražu neapsiriboja. Kad tai rimtas dalykas, liudija faktas, jog nuo neatmenamų laikų galingiems valdovams priimti įvairius svarbius sprendimus padėdavo patyrę astrologijos žinovai. Ypač astrologija domėjosi ir plačiai ją naudojo Hitleris. Deja, ne pačiais kilniausiais tikslais. Jo aplinkoje astrologija buvo pasitelkiama karo planams kurti. Neoficialiais duomenimis, kiekvienas manevras buvo tiksliai apskaičiuotas ir numatytas astrologų bei kitų okultizmo žinovų. Iš tiesų tuo laikotarpiu Vokietijos astrologija jau turėjo tvirtus pamatus, paklotus dar pirmojo pasaulinio karo laikais. Tuo metu gyveno toks astrologijos entuziastas Alfredas Vitte. Pasitelkęs klasikinę astrologiją jis pamėgino patikrinti, kada žuvo jo bičiuliai ir palygino, ar tai buvo jų mirties taškai. Mirties taškais laikomi tam tikri astrologiškai susiklostę kritiniai planetų faktoriai, lemiantys gyvenimo momentus, kai padidėja rizika numirti. Jei būdamas tokiame taške žmogus smarkiai rizikuos, didelė tikimybė, kad turės apleisti šį pasaulį. Jei juodąjį periodą išgyvens ramiai, stiprins kūną ir dvasią (rūpinsis organizmo švara, užsiims energinėmis praktikomis (pvz. cigunu), medituos ir pan.) mirties tašką „peršoks“ ir gyvens toliau. Taigi A. Vitte  pastebėjo, jog skaičiuojant pagal klasikinę astrologiją, mirties taškai su bičiulių žūties datomis nesutampa. Tai jam tapo akstinu į astrologiją pažvelgti naujai, pasitelkti įvairių senųjų mokyklų žinias. Taip gimė Hamburgo astrologija. Vėliau dar tobulinta ir gryninta Antrojo pasaulinio karo metais, šiandienos pasaulyje ji yra viena tiksliausių. Tai astrologija skirta būtent Vandenio epochos žmogui,  – teigia V. Sinkevičius ir priduria, jog norint tiksiai suvokti savo esybę bei gyvenimo kelią, būtina pasidomėti ir kosminiu bei įsikūnijimo horoskopu.  Apjungus visuos šiuos astrologinius metodus galima nupiešti labai tikslų asmenybės portretą bei suvokti, iš kur mes atėjome ir kur turime eiti.

 

Kosminis horoskopas. Kas tai?

„Kur slypi kosminio horoskopo ištakos, tiksiai nežinoma. Šios žinios buvo prarastos ir dabar po dalelytę rekonstruojamos iš naujo. Yra duomenų, jog kažko panašaus būta senovės Egipte, Babilonijoje. Kosminis horoskopas nuo įprasto Zodiako horoskopo skiriais tuo, kad apima visą kosminę visumą – ne tik Saulės poziciją gimimo metu.

Remiantis senomis ezoterinėmis žiniomis, kiekvienas iš mūsų šioje žemėje esame įsikūniję daugybę kartų. Su kiekvienu įsikūnijimu mes gaudavome ir prigimtinį horoskopą, kuriame buvo aprašytas mūsų vaidmuo bei gyvenimo scenarijus kokrečiam įsikūnijimui. Tačiau be jokios abejonės, kažkada gimėme pirmą kartą ir tąkart gavome vadinamąjį bazinį horoskopą, atspindintį esmines mūsų charakteristikas. Šis horoskopas ir vadinamas kosminiu.  Jame ypač svarbus vaidmuo skiriamas planetoms.

Vedose  sakoma, jog mūsų protėviai žiūri į mus iš dangaus.  Tai ne mirę ir į dangų nužengę mūsų proseneliai, iš tiesų tai žvaigždės ir planetos. Paga vedas, Saulė  – tai mūsų senelis, planetos – dievai arba dangiškieji tėvai. Kaip tai suprasti? Pagal senoviniuose šventraščiuose išdėstytą kosmologijos teoriją, Kosminis protas nusprendė įšventinti atomą ir iš visatos centro pasiuntė gyvybės spindulį. Šis spindulys nusidriekė per visą kosmosą, galaktikas, galaktikų saules… Persmelkė ir mūsų Saulės sistemą bei įsiskverbė į planetas  – pasėjo jose sėklas. Na, o planetos pasiuntė savo energiją (arba spindulį) atomams  – juos atgaivino. Ir atgyję atomai pradėjo evoliucionuoti – nuo mineralų, augalų, gyvūnų iki žmogiškosios karalijos. Taigi pagal šią senovinę filososfiją, visi mes esame palytėti tam tikros planetos bei apdovanoti tam tikromis jai būdingomis savybėmis, kitaip tariant, esame panašūs į savo dangiškuosius tėvus. Užtat yra labai svarbu suvokti, kokios planetos spindulys įkvėpė gyvybės tam pirminiam atomui, iš kurio kilome (pirminis atomas vadinamas įšventintuoju arba monada – jame užkoduota Kūrėjo prigimtis). Tai žinodami galėsime išsiaiškinti savo gyvenimo misiją, tikslus, atrasti savo tikrąją antrąją puselę (ji neišvengiamai bus po tos pačios planetos spinduliu) ir susikurti gyvenimo pilnatvę.“

 

Planetų spinduliai. Kuris jūsų?

„Kosminiame horoskope vadovaujamasi septyniomis planetomis: Merkurijumi, Venera, Žeme, Marsu, Faetonu (tai tokia sprogusi planeta, buvusi ten, kur dabar yra asteroidų žiedas – tarp Marso ir Jupiterio), Jupiteriu ir Saturnu. Planetų yra ir daugiau, tačiau tai jau kitas lygmuo. Manoma, jog šiam mūsų gyvenamam laikotarpiui aktualiausios būtent šios septynios. Kiekviena planeta turi savo mokytoją ir savą filososfiją.

Visiškai tiksliai įvertinti, kokia planeta globoja konkretų žmogų, gali tik patyręs, tam tikras metodikas išmanantis astrologas. Tačiau tai galima mėginti nuspėti ir patiems, iš tam tikrų elgsenos ir pasaulėžiūros modelių, – teigia V. Sinkevičius.

Jūsų dėmesiui – trumpi kievienos planetos spindulio apibūdinimai. Pamėginkite išsiaiškinti, kuris spindulys artimiausias jūsų sielai.

 

Merkurijaus spindulys

Būdo bruožai. Merkurijaus žmonės dažnai būna susiję su informacijos skleidimu. Jie įžvalgūs, sumanūs, apsukrūs, nestokoja intelekto bei išminties. Lengvai ir greitai apčiuopia dalykų esmę. Pirmenybę teikia logikai ir protui. Interesai be galo platūs, tačiau kiek paviršutiniški – šio spindulio žmones labiau domina kiekybė nei kokybė.

Išvaizda. Dažnai būna smulkaus, liekno kūno sudėjimo, jaunatviški, vikrūs, judrūs, kalbūs, greitai reaguojantys.  

Tinkama veikla. Šio spindulio žmonės tampa puikiais viešųjų ryšių, žiniaskalaidos atstovais, mokytojais. Taip pat juos domina prekyba, informacinės technologijos.

 

Veneros spindulys

Būdo bruožai. Veneros valdomi žmonės paprastai būna linkę į dvasingumą, menus, įvairias gydymo praktikas, okultizmą. Estetai, vertinantys tai, kas gražu ir patys linkę aplink save kurti grožį. Ramūs, pasinėrę į save, vertina kokybę ir visda stengiasi apčiupti giluminę dalykų esmę.

Išvaizda. Proporcingų kūno formų, patrauklios, malonios išvazdos, priešingos lyties asmenis juos neretai laiko seksualiais.

Tinkama veikla. Įvairūs menai, dizainas, kosmetologija, gydymas, dvasinės praktikos, okultizmas.

 

Žemė spindulys

Būdo bruožai. Žemės veikiami žmonės paprasti ir žemiški, juos labiausiai domina materialūs, praktiški dalykai. Dvasinis pasaulis, kurio negalima matyti ir pačiupinėti –jiems tarsi neegzistuoja. Paprastai daug dėmesio skiria buičiai.

Išvaizda. Dažniausiai būna vidutinio kūno sudėjimo, kresni, tvirtai sudėti.

Tinkama veikla.  Viskas, kas susiję su žeme: ūkininkavimas, miškininkystė ir pan.

 

Faetono spindulys

Būdo bruožai. Faetono globojami žmonės paprastai būna itin jautrios prigimties, su puikiai išvystyta intuicija, neretai turi aiškiaregystės dovaną. Tačiau dažnai jų likimas būna nelengvas, komplikuotas. 

Tinkama veikla. Sritys, kuriose reikia išvystytos intuicijos: būrimas, aiškiaregystės ir pan.

 

Marso spindulys

Būdo bruožai.  Marso globojami asmenys išsiskiria narsa, kovingumu, ryžtingumu, tvirta valia. Paprastai tai būna sportiški, atletiški, fiziškai stiprūs žmonės, nebijantys rizikuoti, mėgstantys lenktyniauti, konkuruoti.

Išvaizda. Būna tvirto, atletiško kūno sudėjimo. Jiems lengva išvystyti raumenis. Puikūs pavyzdžiai galėtų būti tokie sportininkai kaip plaukikas M. Phelpsas ar bėgikas U. Boltas. 

Tinkama veikla. Tai tipiški kariškiai ir sportininkai.

 

Jupiterio spindulys

Būdo bruožai. Jupiterio valdomiems žmonėms ypač aktualu turtas, pinigai, jie mėgsta kurti prabangiai ir pasiturimai gyvenančio žmogaus įvaizdį, yra linkę į materialinę gerovę, malonų, nerūpestingą gyvenimą. Geba puikiai valdyti bei kaupti pinigus, spręsti įvairius turtinius reikalus, kurti materialinę gerovę.   

Išvaizda. Paprastai būna apvalainų, aptakių kūno formų, gali būti labiau linkę į antsvorį.

Tinkama veikla. Šio spindulio žmonės būna puikūs finansininkai, verslininkai, vadovai.

 

Saturno spindulys

Būdo bruožai. Saturno žmonės racionalūs, dalykiški, konkretūs, logiško mąstymo. Jiems ypač svarbu pareigingumas, teisingumas, tvarka, struktūriškumas.

Išvaizda. Dažniausiai būna liesi, prakaulūs. Visada pasitempę, rūsčios ir santūrios povyzos. 

Tinkama veikla. Šio spindulio žmonės dažnai būna susiję su teisėsauga: teisininkai, policininkai.