Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470
Vytenio Sinkevičiaus sukurta unikali asmenybės ugdymo sistema -„Astroqigong“
+370 65853470

Kinų vaizdinių medicina

[dflip id="232"][/dflip]

 

Vaizdinių medicina padeda pasveikti be operacijų ir vaistų

Lietuvoje dar nedaug žinoma apie senosios kinų medicinos metodą, vadinamą kinų vaizdinių medicina, angliškai – Image Chinese medicine (ICM). Pasirodo, kūno ligas galima išgydyti net neprisilietus ir nevartojant jokių cheminių vaistų, o tik keičiant sergančio organo vaizdinį. Kaip tokie dalykai įmanomi, paklausėme astrologo, Džun Juano čigongo instruktoriaus ir kinų vaizdinių medicinos terapeuto VYTENIO SINKEVIČIAUS.

  • Kaip atsirado ši kinų medicinos kryptis?
  • Kinijoje jau nuo seno buvo žinoma, kad pakeitus vaizdinį, galima pakeisti ir žmogaus gyvenimą. Vaizdinių medicina remiasi senosios kinų medicinos principais, o metodo autorystė priskiriama senovės kinų daktarui Bian Que, gyvenusiam 407-310 m. iki mūsų eros. Vaizdinių terapija – tai specialisto sugebėjimas matyti  (protu arba trečiąja akimi)  paciento probleminės vietos vaizdinį ir blogo vaizdinio keitimas geru. Vaizdinių terapija veikia tris žmogaus dedamąsias: fizinį kūną, energetinį kūną ir informacinį, arba dvasinį kūną. Meistras Xu Mingtang ištobulino šią medicinos sritį, taigi, kinų vaizdinių medicina tapo kinų tradicinės medicinos dalimi.
  • Kaip jūs išmokote vaizdinių terapijos? Juk esate menininkas, skulptorius, o po šių mokslų baigimo tapote verslininku.
  • Nuo mažens domėjausi Rytų kovos menais, o po kurio laiko ėmiau lankyti ir bokso treniruotes. Kartą boksuodamasis gavau kaklo traumą, vėliau – dar vieną. Įplyšo abiejų pečių raiščiai. Kaklą ir pečius taip skaudėjo, kad negalėjau nei galvos nulaikyti, nei vairuoti, nei arbatos puodelio pakelti. Gydytojai sakė, kad padėti gali tik operacija, tačiau aš to nenorėjau. Gydymas vaistais taip pat nepadėjo. Tuo metu jau buvau susipažinęs su kinų medicina ir filosofija, taigi, nusprendžiau gydytis šiais metodais. Pradėjau lankyti kinų čigongo (Qi-gong) užsiėmimus. Tai – daugelį amžių Rytuose naudojama sveikatingumo sistema, padedanti įveikti ligas, prailginanti gyvenimą, atstatanti fizinę bei dvasinę pusiausvyrą. Taip gydžiausi dvejus metus, ir, laimė, traumos neliko nei pėdsakų. Tada ir išgirdau apie vaizdinių mediciną. Širdis šoktelėjo iš džiaugsmo, labai susidomėjau, nors tada net į galvą nešovė, kad tai galėtų tapti mano profesija. Įsitraukiau į dvasines praktikas ir išvažiavau į Kiniją pas meistrą Xu Mingtang, mokiausi vaizdinių medicinos, kinų tradicinės medicinos, Tui Na masažo, gilinausi į kinų filosofiją.
  • Ir tada pradėjote gydyti?
  • Grįžęs iš Kinijos, norėjau pailsėti ir nuspręsti, ką veikti toliau. Verslą jau buvau pardavęs, o vien menu užsiimti nenorėjau. Atsakymas atėjo greitai. Manau, kad žmogui einant savo keliu, likimas parodo ženklus. Taip atsitiko ir man. Paskambino draugas ir papasakojo, kas jam nutiko – mirė jo žmona. Sakė, kad pats dabar kankinasi, nepajėgia susitaikyti su netektimi, negali nei miegoti, nei valgyti. Paprašė manęs padėti, juk žinojo, kad buvau Kinijoje ir ten mokiausi gydymo meno. Taip pirmą kartą ėmiau taikyti vaizdinių medicinos metodą. Pavyko – draugą pastačiau ant kojų. Šis rekomendavo mane kitam pažįstamam, tas – dar kitam. Pradėjau darbuotis. Klientų atsirado tiek, kad atidariau vaizdinių medicinos kabinetus ir Kaune, ir Vilniuje.
  • Kaip jūs dirbate? Gal vaizdiniai – tai gydymas mintimis?
  • Šiek tiek ir mintimis, tas tiesa. Minties galia yra labai Mokslininkas, genų inžinierius Briusas Liptonas įrodė, kad mintimis galima išgydyti ligas ir netgi daryti poveikį genams. Mes patys turime galių valdyti biologinę savo prigimtį, mintimis bei tikėjimu mes darome poveikį ląstelės genetinei struktūrai. Aš manau, kad pasitelkę Kūrėjo valią, proto jėgą ir begalinę meilę, mes galime keisti savo genetinį kodą ir pasveikti nuo sunkių ligų. Tereikia tik to labai norėti, tikėti, kad tai įmanoma, ir praktikuoti. 
  • Jei minties galia galima įveikti ligas ir netgi pakeisti biologinę gyvenimo trukmę, gal Kinijoje daug tokių sveikų ilgaamžių?
  • Yra Kinijoje žmonių, kurie vadinami žinių sergėtojais. Šie žmonės praktikuoja vidinę alchemiją, laikosi daoizmo kelio ir iš tiesų gyvena labai ilgai – ilgiau nei šimtą metų. Kartą grupė Pekino mokslininkų vienoje kalnuotoje Kinijos vietovėje visą mėnesį prabuvo kartu su vietos ilgaamžiais ir stebėjo, ką šie veikia. Išsiaiškino, kad kalnuose žmonės daug juda, mažai valgo, geria šaltinio vandenį ir, žinoma, nesinaudoja šiuolaikinėmis technologijomis – neturi nei interneto, nei televizijos. Bet mokslininkai buvo miesto žmonės, tad jiems toks gyvenimo būdas greitai įgriso. Miestiečiams sunku būti vien su gamta, nors jie ir supranta, kad transportas ir technologijos trumpina gyvenimą. Aš taip pat vasarą gamtoje organizuoju stovyklas, pakviečiu meistrų arba pats kur nors važiuoju. Po praktikų gamtoje labai gerai jaučiuosi, mano vidus atsigauna. Miestas tarytum „nudrenuoja“ mūsų energiją, dėl to mums ypač svarbu jos pasikrauti. Tokios energijos kaupimo ir nukreipimo praktikos vadinamos vidine alchemija. Tai ir yra daoizmo filosofijos, kuria mes vadovaujamės, esmė. Šios praktikos padeda įveikti sveikatos sutrikimus ir jaustis laimingesniais.
  • Ar šitaip mes ir tobulėjame?
  • Šitaip einame link absoliuto, arba Dao. Šio tikslo galima siekti trimis keliais. Vienas kelias – aukotis, besąlygiškai mylėti visus ir visiems daryti gera. Antrasis – išpažinti religiją, kuri yra orientuota į absoliutą, į Dievą. O aukščiausio lygio kelias, kurį siūlo daoizmo filosofija, eiti link absoliuto, atliekant vidinės alchemijos praktikas ir laikantis daoizmo principų. Taip mes per praktiką ir askezę keičiame savo energetinę, informacinę, o vėliau – ir fizinę struktūrą. Neįmanoma pasiekti Dao be De (tai yra dorybė, asmeninis charakteris ir vidinė jėga). Šias savybes mes vystome praktikuodami ir padėdami kitiems.
  • Ar žmonėms, kurie į jus kreipiasi, taip pat patariate siekti absoliuto?
  • Žmonės visada kreipiasi dėl vienokių ar kitokių problemų, dažniausiai – dėl sveikatos. Kai jas išsprendžiame, paaiškinu, kad galima gyventi ir kitaip. Juk jeigu gyvens kaip iki šiol, problemos vėl sugrįš. Leidžiu suvokti, kad tikrai kažkas yra aukščiau mūsų. Paaiškinu apie daoizmą, vidinę alchemiją, nurodau kryptį. Kartais siūlau pasidaryti horoskopą. Taip žmogus aiškiau suvokia savo stiprybes ir silpnybes, sužino, kokį kelią jam lėmė žvaigždės, suvokia savo gyvenimo paskirtį. Anksčiau tokius gyvenimo kelio tyrimus atlikdavo žyniai, kurie iš tiesų ir buvo astrologai.
  • Kuo astrologija yra susijusi su jūsų taikoma vaizdinių medicina?
  • Tai padeda priartėti prie Dao. Juk daugelis žmonių tiesiog nežino, ką veikti šiame gyvenime, į kurią pusę pasukti, todėl jaučiasi nelaimingi, praradę dvasinę pusiausvyrą, o dažnai – ir sveikatą. Todėl pirmiausia atstatau jų fizines jėgas, išvalau energiją. Tai darau, stimuliuodamas tam tikrus taškus. Bandau atstatyti ir blogai veikiančius organus, jeigu to reikia. Kartais tenka labai ilgai praktikuoti, kol energija sukyla ir žmogus tampa pajėgus susisiekti su savo aukštesniuoju AŠ. Todėl procesui pagreitinti imuosi astrologijos, vieno seniausių žvaigždžių mokslų. Viskas gyvenime vyksta tam tikrais ciklais. Yra ir progreso, ir regreso ciklų. Ateina toks etapas, kad reikia atrasti save iš naujo. Mus nuo vaikystės programuoja tėvai, mokykla , draugai, todėl dažnai mūsų tapatybė neatspindi sielos troškimų. Dėl tam tikrų jėgų poveikio nemažai žmonių prarado kelią link Dao, daro tai, ką gyvenimas siūlo, todėl nevykdo savo paskirties. Taigi, daugeliui būtina atrasti save – XXI-ojo amžiaus Vandenio epochoje.
  • Gal yra įmanoma kaip nors paveikti ateitį tam, kad greičiau sulauktume sėkmės? Gal yra kokia magiška formulė?
  • Magija sanskrito kalba reiškia gyvenimą. Taip kaip ragana – reginti. Gyvenimas yra magija, o magija yra gyvenimas. Kurlink tu orientuojiesi, kurlink kreipi savo dėmesį, ten ir būsi. Viską, kas mums priklauso pagal karmą, mes ir gausime.
  • Dauguma alternatyviosios (arba papildomosios) medicinos metodų padeda tik tada, kai žmogus tiki, kad tikrai padės.
  • Netikintiems padėti sunku. Juk ne tik aš darau alchemiją, mano pacientas savo viduje taip pat atlieka alchemiją. Terapijos metu kabinete darbuojasi trys esybės: Dievas, terapeutas ir pacientas. Meistras Xu Mingtangas yra pasakęs: „Pagydyti galima viską, bet ne visus“. Žmogus turi norėti pasveikti, o tam dažnai prireikia keisti požiūrį. Viena afrikiečių patarlė sako: „Jeigu nėra priešo viduje, nėra jo ir iš išorės.“ Placebo fenomenas veikia iš tiesų, nes mintys veikia materiją. Briusas Liptonas įrodė, kad kankorėžinė liauka pasiduoda mentalinėms programoms, kurios gali būti nukreiptos į ląstelę. Čigongą praktikuojančiojo rankos skleidžia vibracijas, kurios yra susijusios su smegenų būsena, su alfa arba dar gilesnėmis teta Šios bangos rezonuoja su žemės magnetinio lauko bangomis. Tie, kas atlieka reiki energijos seansus arba dirba kaip vaizdinių medicinos specialistai, būtinai patys turi būti praktikuojantys – mes, terapeutai, taip pat turime palaikyti kūno ir dvasios stiprybę. Praktikuojantys iš tiesų tobulėja, o tie, kurie giriasi „leidžiantys per save visatos energiją“, patys labai daug energijos praranda. Dėl to labai svarbu praktikuoti.
  • Kinijoje žmonės gatvėse ir aikštėse atlieka tam tikrus judesius. Kokie tai judesiai?
  • Jie daro dinaminius čigongo, taiči ir kungfu Šie judesiai padeda sureguliuoti kūnu tekančią energiją, atsikratyti streso, atpalaiduoti blokus, neleidžiančius energijai laisvai tekėti. Judesiai padeda sukelti energiją į viršų, į mentalinį centrą, ir atverti trečiąją akį.
  • Ar kiekvienas galime atverti tą trečiąją akį?
  • Visi gali matyti, bet kiekvienam ji atsiveria skirtingu laiku. Vieni jau ateina matantys – tai tie žmonės, kurie sapnuoja spalvotus sapnus. Jie turi lakią vaizduotę, pasižymi puikia intuicija. Trečiosios akies funkcija – tai kankorėžinės liaukos funkcija, kurią galima treniruoti. Ši akis padeda matyti tai, ko nematome paprastomis akimis, netgi vidaus organus: inkstus, širdį, jų energijų spalvas, defektus, kartu ir problemas, kurios atrodo tarytum dėmės. Trečiąja akimi galime matyti meridianais tekančią energiją, jos blokus ir subtiliąsias energijas, auras, čakras.
  • Ar tik galite matyti, ar tiesiog matote visada, reikia to ar ne?
  • Ne visada. Jeigu kiekvieno žmogaus aurą apžiūrinėčiau, tai atimtų pernelyg daug energijos. Kai duodu sau komandą matyti, tada ir matau. Kai aš žiūriu į aurą, matau ir astralinį, ir mentalinį kūnus – mano akyse aura susisluoksniuoja.
  • Ar žmogui, kurio aurą apžiūrinėjate, visada sakote, ką joje pamatėte?
  • Ne visada. Matydamas, kad informacija gali jį dar labiau sužeisti, nesakau. Juk žmogus jau ir taip ateina su vienokia ar kitokia problema. Stengiuosi pasakyti žmogui tai, ką jam tuo metu reikia išgirsti.
  • Minėjote, kad dažniausiai žmonės į jus kreipiasi dėl sveikatos problemų. Kas tai yra liga? Bausmė? Kalėjimas?
  • Taip, savotiškas kalėjimas, tarytum teisių apribojimas. Juk Kristus mokė melstis taip: „Tebūnie tavo valia kaip danguje taip ir žemėje“. Jis kalbėjo apie mikro ir makro kosmosą, apie tvarką, kurios reikia laikytis. Tačiau mes dažniausiai jos nesilaikome. Visur turi būti tvarka, juk jei važiuodami automobiliu laikomės taisyklių, nuvykstame sveiki ir gyvi. Liga – tai tarytum teisių apribojimas už tai, kad nesilaikėme tvarkos, pažeidėme visatos įstatymus. Perspėjimas, kad jei ir toliau taip gyvensime, teisės bus dar labiau apribotos. Tokie yra karmos dėsniai: jeigu šiame gyvenime esi alkoholikas, kitame tikriausiai gimsi alkoholikų šeimoje ir tavo gyvenimas bus dar sudėtingesnis. O jeigu mums pasitaiko galimybė tobulėti, jeigu ateina žinia apie vidinės alchemijos praktikas, būtina į tai sureaguoti. Daoizmo filosofijoje sakoma, jog yra didžiulė laimė ir privilegija atrasti vidinės alchemijos kelią ir mokytoją, kuris juo tave ves.
  • Jei liga – kalėjimas, ar yra būdas iš jo išeiti?
  • Kur žmogus – ten ir jo kalėjimas. Dažnai ligos susiformuoja dėl netinkamo požiūrio, dėl vidinio ar išorinio konflikto. Pirmiausia reikia rasti priežastį, nes liga yra tik pasekmė. Vaizdinių terapijoje ligos yra skirstomos į fizines, energetines ir informacines. Juk mes kiekvienas susidedame iš fizinio, energetinio kūno ir informacinės dvasinės – intelektinės sistemos. Šią sistemą galime susieti ir su nervų sistema (neuronais) bei emociniu kūnu (širdimi).
  • Ar fizinės ligos taip pat yra susijusios su mūsų dvasine patirtimi, o gal ir su karmine?
  • Jeigu mes susilaužėme koją, tai yra fizinė trauma. Tačiau kodėl mes nuėjome ten, kur tai atsitiko? Čia jau priežastis kita, ją nulėmė informacija, atėjusi per karminius ryšius. Todėl mūsų pasąmonė, ta, kuri, kaip teigia psichologai, mus valdo, nuveda mus būtent ten, kur taip ir atsitinka.
  • Ar galime patys keisti karmos dėsnius?
  • Galime, atlikdami vidinę alchemiją. Keičiame juos tada, kai esame įsigilinę į save, kai klausomės tylos, medituojame, kai girdime savo balsą ir valome savo širdį, kai pripažįstame savo klaidas, atsikratome įtampos, keičiame požiūrį. Visos meditacinės technikos yra susijusios su pasąmone, tad mes kažkuria prasme susitariame su ta pasąmone ir paprašome neaktyvuoti lemties, atėjusios iš praėjusių gyvenimų. Pasąmonė suriša mūsų dabartinį atvejį su kažkada buvusiu. Žmonės kartais labai keistai mąsto, jie tiki, kad viskas jiems „atėjo“ dėl to, kad turėjo ateiti. Bet juk galėjo ir neateiti!
  • Bet jeigu jau aplankė ligos, kaip jūs jas gydote? Minėjote, kad keičiate blogus vaizdinius gerais, tačiau kaip?
  • Ligos ištinka tada, kai sutrinka energijos balansas. Vaizdinių terapijoje mes energiją matome tarytum rūką. Jeigu energija tinkamos kokybės, tas rūkas būna šviesiais pilkšvos spalvos. Tačiau kai organizme energijos tekėjimas sutrinka, rūkas pasidaro tamsios spalvos. Matant kūne tokias vietas, jas reikia masažuoti, spausti akupunktūrinius taškus, taip pašalinant susidariusius energijos blokus. Vidaus organuose taip pat yra daug šviesos ir spalvų, o juk vaizdinių medicinoje ligos yra diagnozuojamos pagal vaizdinių spalvas ir jų turinį, o vėliau tai, ką matome, tikriname ranka, prisiliesdami prie probleminių vietų.
  • Paminėjote įvairių organų spalvas. Kaip tuos organus ir jų spalvas įmanoma pamatyti?
  • Praktikuojant vidinę alchemiją. Reikia sukaupti energiją apatiniame dantenyje (žemiau bambos) ir sukelti ją į smegenų centrą. Taip aktyvuojasi mūsų viršutinis centras ir į smegenis (viršutinį dantenį) priteka daugiau energijos. Energija ir dangiškieji mokytojai atveria viršutinius centrus ties viršugalviu. Taip mes atrandame kanalą, per kurį susijungiame su visatos išmintimi ir savo aukštesniuoju AŠ. Tam, kad jis atsivertų, reikia specifinių praktikų. To galima išmokti Džun Juan čigongo užsiėmimuose.
  • Kaip jūsų metodu gydomos ligos?
  • Aš matau, kad kepenyse, kurios turi būti švarios ir ryškiai žalios spalvos, atsiranda taškų ir suprantu, kad juos reikia valyti. Jeigu širdies energetika sutrinka, jos ryškiai raudona spalva patamsėja. Jeigu blužnis nėra tokia gražiai geltona, kokia turėtų būti, matau taškų, vadinasi, yra sveikatos sutrikimų. Plaučiai turi šviesti balta šviesa, jeigu tokie nėra, jei matau pilkos spalvos plotų, žinau, kad energija cirkuliuoja blogai ir gali iškilti sveikatos problemų.
  • Ką tada darote?
  • Suteikiu kuo daugiau gerosios energijos, kuri pramuša susidariusius blokus ir paskatina cirkuliaciją. Tam padeda ir fizinis bei energetinis masažai, aktyvuojantys energiją. Tada energetiniais pirštais įeinu į kūną, išimu blogąją energiją, sukėlusią tuos negalavimus, ir metu ją į žemę.
  • Ką žmogus tuo metu jaučia?
  • Jis dažniausiai užmiega. O prabudęs jaučiasi labai gerai.
  • O jeigu tame organe yra kokia nors… labai sunki liga?
  • Visas ligas gydome panašiai. Jeigu tai – širdies liga, pirmiausia atstatome energijos tekėjimą, aktyviname organų meridianus, pašaliname blogą energiją, stimuliuojame apatinio dantenio taškus – tam, kad energija pakiltų į viršų. Uždedame rankas ant kepenų ir širdies ir siunčiame į širdį palaikymą iš inkstų, plaučių ir blužnies. Taip visi keturi organai maksimaliai palaiko penktąjį. Tada pradedame širdies regeneraciją – štai čia jau prasideda tikroji vaizdinių terapija. Aš, vaizdinių medicinos specialistas, prašau šiam konkrečiam žmogui širdies vaizdinio – matricos. Tokio širdies formos permatomo erdvinio daikto, širdies, kuri yra sudaryta iš daugelio raudonų taškelių – pikselių. Kai tik šį vaizdinį pamatau ant savo delno, įdedu jį paciento širdį, o delnuose suformuoju energetinį kamuoliuką, pritraukdamas ugnies stichiją. Juo, tarytum įrankiu, atlieku energetinį – informacinį masažą, kurio metu pasitelkiu proto jėgą. Tuo metu Džun Juano mokyklos kanalą sujungiu su savo proto, širdies, rankų ir minčių jėga. Tada darau „didėja ir mažėja“ techniką – minties jėga širdies vaizdinį padidinu, jo spalvą suintensyvinu. Širdis tai išsipučia, tai susitraukia, taigi, energetiniame lygmenyje širdies talpa didėja. Taip dirbu ilgai. Aš nesigilinu į ligą, tik atstatau sveiką vaizdinį. Liga išnyksta pati.
  • Bet jūs kalbate tik apie penkis organus. O jeigu susirgimas yra kur nors kitur?
  • Kinų medicinoje kiekvienas organas turi savo porą, pavyzdžiui, inkstai yra susiję su šlapimo pūsle, kepenys – su tulžimi. Inkstai taip pat dar yra atsakingi ir už kaulus, stuburą. Kepenys atsako ir už sąnarius, o širdies porinis organas yra plonasis žarnynas. Plaučių porinis organas yra storasis žarnynas, ir dar – jie yra labai glaudžiai susiję su oda, juk oda dažniausiai išduoda plaučių ligas. Jeigu yra problemų su storuoju žarnynu, nešvarumų atsiranda ant odos. Blužnies poriniai organai yra skrandis ir kasa, be to, blužnies funkcijos yra susijusios su audiniais ir limfa. Taigi, kaip matote, viskas yra susiję. Smegenis, skydliaukę ir endokrininę sistemą skenuoju Taip patikriname visą kūną.
  • Ar skenuojate tik akimis?
  • Labai daug informacijos suteikia pulsas. Kinų medikai pagal įvairias pulso vibracijas gali labai daug pasakyti apie viso organizmo būklę. Vaizdinių medicinoje į tuos virpesius žiūrime iš vaizdinio pusės – savo dėmesiu nukeliaujame į pirštų galiukus ir žiūrime, kaip pulsuoja kraujagyslės, tikriname praeinamumą ir ritmą. Dedame ranką ant riešo toje vietoje, kurioje yra meridianai, ir taip prisijungiame prie organizmo sistemos. Juk šie meridianai keliauja per visus mūsų organus. Meridianų yra 20, iš jų 12 susiję su pagrindiniais organais, o kiti 8 vadinami stebuklingais, nes yra ypač svarbūs.  

Meilė JANČORIENĖ

Pratimas „Či konversija“ arba „Raudonas kamuoliukas“

Pilvo apačioje kaitiname raudoną kamuoliuką, tuo iš aplinkos pritraukdami rūko energiją ir išgarindami iš inkstų hormonų energiją (Kin Dzin), keldami ją į širdį ir transformuodami į asmeninę energiją Či. Taip didiname inkstų potencialą. Energija po truputį pradeda kilti į viršų. Vidinės alchemijos pratimai Dao filosofijoje vadinami nemirtingumo pratimais. 

Apie vaizdinių mediciną

Kinų kalba vaizdinių medicina – YI XIANG YI XUE reiškia „proto vaizdinius”. Vaizdinių medicina netyrinėja įvairių susirgimų, o koncentruojasi į sveikatos būseną. Juk žinant, kas yra sveikata, lengviau suprasti, kas yra liga. Ši medicinos kryptis gydo subalansuodama organizme In ir Jan energijas, nes mūsų fizinė bei dvasinė sveikata ir priklauso nuo šių dviejų energijų balanso.

In ir Jan energijas balansuojantys specialistai geba suvokti ir perduoti informaciją apie kūno sveikatą vizualizacijos metodu. Jie daro tai, matydami įvairių kūno organų vaizdinius fiziniame, energetiniame ir informaciniame lygmenyse ir išvalydami tuos vaizdinius, o kartu ir organus, nuo blogos energijos bei informacijos, pripildydami juos tinkama energija. Kai bloga informacija pašalinama, atsistato natūrali organizmo savigydos funkcija. Vaizdinių medicinos gydytojas gydo, keisdamas blogą vaizdinį geru.

Vytenis Sinkevičius:

Einant link absoliuto viskas susiklosto taip, kaip ir turėtų būti. Toks ir yra Dao, arba daoizmo, kelias. „Tavo kelias parašytas danguje“ – yra pasakęs kinų išminčius Laodzi. 

 

Kaip žmogaus organų spalvas mato vaizdinių medicinos specialistai 

Sveiki inkstai turi būti tamsaus mėlyno rašalo spalvos, lyg švarus vanduo naktį, kepenys – šviesiai žalios, tarytum saulės apšviesti medžių lapai. Tačiau jei kepenys užterštos, jų spalva būna rusva. Širdis – ryškiai raudona, lyg ugninė tekanti saulė. Blužnis – ryškiai geltona žemės spalva. Plaučiai turi būti liuminescencinės baltos spalvos, jie – tarytum sniego kalnų blizgesys, lyg žaižaruojantys deimantai. Šie pagrindiniai organai pagal kinų mediciną yra susiję su penkių pirminių elementų sistema, kuri vadinama U-SIN ir sutampa su penkiomis stichijomis: vandeniu, medžiu, ugnimi, žeme, metalu. Penkios stichijos atitinka ir penkis metų laikus: inkstai – vanduo – žiema; kepenys – medis – pavasaris; ugnis – širdis – vasara; blužnis – žemė – bobų vasara;  plaučiai – metalas – ruduo. Šie penki pirminiai elementai sudaro mūsų fizinį kūną, nuo jų energijų tarpusavio balanso priklauso mūsų sveikata.

Visi penki elementai vienas kitą veikia, daro įtaką vienas kitam, palaiko balansą ir kontroliuoja: vanduo kontroliuoja ugnį, ugnis – metalą, metalas – medį, medis – žemę, o žemė – vandenį. Jie neleidžia vienas kitam būti pernelyg aktyviais – (tarytum darbdavio ir darbuotojo santykis) ir kartu vienas kitą maitina, tarp jų yra labai glaudus ryšys, tarytum tarp motinos ir vaiko. Mes kiekvienas turime kažkurią silpną vietą iš prigimties, bet tai gali parodyti tik subtili vaizdinių medicinos diagnostika, nes Vakarų medicinos aparatūra energetinės diagnostikos neatlieka. Šiuolaikinė medicina pastebi sutrikimus tik tada, kai jau būna per vėlu. Atsiradus vienai silpnai vietai, visa sistema pakrinka.

 

Kaip gydo vaizdinių medicinos terapeutas Vytenis Sinkevičius

Aš, vaizdinių medicinos specialistas, prašau šiam konkrečiam žmogui širdies vaizdinio – matricos. Tokio širdies formos permatomo erdvinio daikto, širdies, kuri yra sudaryta iš daugelio raudonų taškelių – pikselių. Kai tik šį vaizdinį pamatau ant savo delno – įdedu į paciento širdį, o delnuose suformuoju energetinį kamuoliuką, pritraukdamas ugnies stichiją.